pldaenfrdeuk

 środa 26 czerwca 2019r.   imieniny: Jan, Jeremiasz, Jeremi

Reklama

A A A

Wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można na wiele sposobów. Wrzucając pieniądze do puszki, wpłacając bezpośrednio na konto Fundacji, licytując różnego rodzaju przedmioty, wysyłając sms czy też pobiec w biegu „Policz się z cukrzycą”. 13 stycznia, w samo południe w Barlinku, odbyła się już druga edycja tej wyjątkowej imprezy sportowej, zorganizowana przez drużynę „Biegam Bo Lubię” oraz barlinecki sztab WOŚP.

Pięciokilometrowy bieg ma charakter symboliczny i towarzyski a przede wszystkim charytatywny. Każdy z uczestników wpłaca dobrowolne wpisowe, które zasila konto 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Datki zebrane przy rejestracji, zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. W ubiegłym roku na starcie, który miał miejsce na stadionie im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, stanęło czterdziestu zawodników. W tym roku, w tym samym miejscu, na linii startu było ich aż pięćdziesięciu siedmiu!

REKLAMA

Każdy z nich, biegł z pamiątkowym numerem startowym, a na mecie ci najlepsi otrzymali puchary.

Dystans 5 km – kategoria kobiety:

I - Sabina Stachnik
II - Anna Błaż
III - Marta Sobczyk

Dystans 5 km – kategoria mężczyźni:

I - Dawid Dzięcioł
II - Sebastian Lewandowski
III - Przemysław Bartosik

Na zakończenie, wśród wszystkich osób biorących w biegu, rozlosowano gadżety przekazane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten bieg był wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Każdy, kto chciał pobiec w zawodach z 1 numerem startowym, mógł go wylicytować. Zaszczyt ten przypadł Krzysztofowi Strzelczykowi z Karska, który wylicytował „1” za kwotę 202 zł.

 

barlinek
W tym roku odwiedziły nas Lipiańskie Morsy ;)

 

Tradycyjnie już, po raz kolejny z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zagrali miłośnicy zimowych kąpieli. Punktualnie o godz. 13.00, barlineckie Morsy zachęcały do wrzucania pieniędzy do puszek, kąpiąc się w Jeziorze Barlineckim. Spotkanie odbyło się na przystani Klubu Żeglarskiego „Sztorm”.

monikary

"Policz się z cukrzycą" - WYNIKI BIEGU

 

  

Komentarze  

0 # Guest 2019-01-15 07:57
Gratulacje dla uczestników!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2019-01-14 17:45
Brawo dla Kamila G., który w pięknej koszulce dumnie reprezentował nasz Rychnów. Pomagasz innym chorym pomimo własnych problemów zdrowotnych!!!
Dziękujemy Kamil.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-01-13 20:23
Brawo
Krzysztof S.
I dziękuję wszystkim
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 # Guest 2019-01-13 19:25
Podziwiam wszystkich!!! I gratuluję!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież