Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A

Chyba każdy z nas nie tak chciał wspominać 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Całą Polską wstrząsnęła wiadomość o zabójstwie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Ten zbrodniczy akt miał miejsce w dniu, który powinien kojarzyć się z czymś pięknym i dobrym. Niestety, tak się nie stało.

Śmierć Pawła Adamowicza odbiła się głębokim echem w całym kraju. Organizowane są marsze przeciw przemocy, Polacy palą znicze, ogłaszane są dni żałoby.

Redakcja Barlinek24.pl składa wyrazy żalu i głębokiego współczucia Rodzinie Prezydenta Pawła Adamowicza a także wszystkim mieszkańcom Gdańska. To ogromna tragedia, której nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Ciężko pogodzić się z tak bezsensowną śmiercią.

REKLAMA

W dniu śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza, do wszystkich rodaków zwrócił się Jurek Owsiak, który oznajmił, że rezygnuje z funkcji Prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tą decyzją nie zgadzają się Polacy a wszyscy znani i nieznani, aktorzy, dyrektorzy szpitali, lekarze – namawiają go do powrotu. Jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie wyglądała za rok? Tego nie wiemy. Wiemy na pewno, że będzie to trudny moment – pierwsza rocznica śmierci Pawła Adamowicza. A czy na czele Orkiestry stanie jej dyrygent? Nikt tego nie potrafi powiedzieć.

 

Dziś, zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji autorstwa Radosława Nawrota z 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Barlinecki Finał, poprzedzony kąpielą Morsów i biegiem „Policz się z cukrzycą”, odbył się w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury.

Foto: Radosław Nawrot

  

Komentarze

+7

Guest

Jestem dumny ze tu mieszkam !!! Wspaniali ludzie a miasteczko coraz bardziej urokliwe szkoda tylko ze przybywa pajacow wandali ktorzy niszcza to wszystko co sie tu robi . W niedziele rano delta czy szlak przygody wyglada jak smietnik , lezka sie w oku kreci jak sie na to patrzy powstaje cos wspanialego gdzie mozna przyjsc z przyjaciolmi znajomymi spotkac sie posmiac pozartowac spoko wypic piwko pokryjomu ;/ posprzatac po sobie i ok, niestety zawsze znajdzie sie jakis łeb ktory musi cos polamac podpalic szkla natluc. Nie badzmy na to obojetni.
+7

Guest

Nie wyobrażam sobie orkiestry bez tak wspaniałego człowieka jak Jurek Owsiak. Jedyny który robi coś tak wielkiego i dobrego w naszym kraju. Cenię go bardzo jako człowieka. Oby jak najwięcej takich ludzi.

Guest

Cytuję Guest:
Obejrzałam zdjęcia Radka i nasunęła się mi refleksja: fajni ludzie mieszkają w Barlinku !!!! Uśmiechnięci, otwarci, gotowi do pomagania. Bardzo się cieszę że mieszkam wśród Was.

Szkoda tylko, że to nie jedyni i tyle samo jest też niefajnych. Nie zna się dnia ani godziny, kiedy się z takimi skrzyżuje drogi.
-37

Guest

Oczywiście wszyscy współczujemy rodzinie i najbliższym ale śmierć prezydenta Gdańska już się chyba za bardzo upolityczniła. Gdzie nie spojrzysz : gazety, internet, radio i tv wszędzie o jednym zaraz będzie niczym Smoleńsk, przecież już na całym świecie o tym piszą, a może rodzina chce trochę dyskrecji żeby dojść do siebie to tak np. , a poza tym to już nie ma nagle żadnych skandali czy czego innego do nagłaśniania.
+38

Guest

Obejrzałam zdjęcia Radka i nasunęła się mi refleksja: fajni ludzie mieszkają w Barlinku !!!! Uśmiechnięci, otwarci, gotowi do pomagania. Bardzo się cieszę że mieszkam wśród Was.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.