Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Remonty, inwestycje...
Sprzątanie parku z jesiennych liści, odnawiany budynek przychodni, nowa farba na elewacji sklepu GS koło przeskoku, konserwacja desek pomostu nad jeziorem, to wszystko sprawia, że Barlinek ładnieje.

 

Zakończenie prac remontowych grzybka (wymiana okien), ocieplanie budynku pralni, do tego (wyobraźmy sobie) wygląd domków jednorodzinnych gdy ich inwestorzy zakończą swe prace, i połączmy to z istniejącymi ładnie wyszykowanymi domkami…. gdzie będzie ładniej? I gdzie, znajdziecie takie widoki nie tylko przyrody?

Z szarego, brudnego miasta lat 80, Barlinek staje się ładnym, przystojnym rywalem miast polskich.

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci/wiktor3/]  title:=[Foto: WIKTOR] cols:=[4]}

Wiktor
www.wiktor.barlinek.biz.pl

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież