Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A

 barlinek

 

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG

Portal internetowy Barlinek24.pl, działający pod adresem Barlinek24.pl prowadzony jest przez Niezależny Portal Internetowy Barlinek24.pl s.c., ul. Polna 4, 74-320 Barlinek, NIP: 5971728209, REGON: 321128326

Kontakt z Portalem:

Niezależny Portal Internetowy Barlinek24.pl s.c.
Polna 4, 74-320 Barlinek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 720 407 868

 1. Portal Barlinek24.pl świadczy usługi drogą elektroniczną.
 2. Do korzystania z usług oraz przeglądania strony internetowej niezbędne jest urządzenie wyposażone w przeglądarkę internetową, umożliwiające dostęp do Internetu oraz łącze internetowe.
 3. Do korzystania z usług portalu niezbędna jest rejestracja konta Użytkownika. Rejestracja Konta nie jest wymagana do przeglądania strony internetowej portalu.
 4. Do rejestracji wymagane jest posiadanie aktywnego konta e-mail.
 5. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą szczegółowe informacje nt. konta wraz z loginem i hasłem. Po otrzymaniu powyższej wiadomości e-mail potwierdź rejestrację konta poprzez kliknięcie wskazanego we wiadomości linku. Czynność ta ma na celu weryfikację autentyczności danych podanych w formularzu rejestracyjnym.
 6. Rejestrując konto Użytkownika na stronie Barlinek24.pl uzyskujesz możliwość:
 • Publikacji ogłoszeń
 • Publikacji komentarzy dotyczących naszych artykułów umieszczonych na stronie
 1. Podczas rejestracji konta zostaniesz poproszony o wprowadzenie w formularzu następujących danych:
 • Pełna nazwa – (informacja nie będzie wyświetlana przy komentarzach i ogłoszeniach)
 • Użytkownik – tu wpisz nick/login/pseudonim pod którym wyświetlane będą Twoje komentarze lub ogłoszenia
 • Hasło
 • Adres e-mail
 1. Po wprowadzeniu danych zapoznaj się z treścią niniejszego regulaminu oraz polityki prywatności, następnie potwierdź, iż zapoznałeś się z regulaminem oraz polityką poprzez zaznaczenie odpowiedniego okienka (radio).
 2. Następnie prosimy Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda jest dobrowolna, jednak jeżeli nie zgodzisz się i nie zatwierdzisz wyrażenia zgody poprzez zaznaczenie okienka (checkboxa) nie będzie możliwa rejestracja konta Użytkownika.
 3. Twoje dane osobowe w postaci danych kontaktowych (sam wybierasz jaką formę kontaktu udostępnisz) będą publikowane w polu kontakt w opublikowanym na stronie ogłoszeniu.
 4. Użytkownik może w każdym czasie usunąć Konto. W celu usunięcia Konta, należy zgłosić żądanie usunięcia Konta. W celach weryfikacji tożsamości, żądanie usunięcia konta powinno zostać przesłane z konta e-mail podanego podczas rejestracji Konta na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jeżeli brak jest możliwość skorzystania z konta e-mail podanego podczas rejestracji Portal zastrzega sobie prawo do żądania potwierdzenia tożsamości Klienta.
 5. Użytkownik zobowiązany jest do nieujawniania osobom trzecim swojego loginu oraz hasła. W przypadku zaistnienia okoliczności wskazujących na podejrzenie, iż Hasło Użytkownika znalazło się w posiadaniu nieuprawnionej osoby trzeciej, Użytkownik ma obowiązek o powyższym fakcie niezwłocznie zawiadomić obsługę Portalu.
 6. Zapłaty za ogłoszenie można dokonać poprzez wpłaty na konto:

Niezależny Portal Internetowy Barlinek24.pl s.c.
ul. Polna 4, 74-320 Barlinek
22 1050 1911 1000 0092 0864 1507

ZASADY PUBLIKACJI KOMENTARZY

 1. Uczestnik portalu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu Barlinek24 nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na www.barlinek24.pl
 2. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach portalu internetowego Barlinek24 treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach portalu Barlinek24 treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
 4. Jako wydawcy portalu Barlinek24.pl nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika.
 5. Portal Barlinek24.pl zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron komentarzy z treści www.barlinek24.pl bez podawania przyczyn takiego działania.

Nie należy umieszczać komentarzy, które: 
-  zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); 
- obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego); 
- obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); 
- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego); 
- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.)
- są obsceniczne i obraźliwe,
- obrażają inne osoby i dotyczą ich życia prywatnego,
- zawierają dane osobowe i teleadresowe,
- zawierają treści lub obrazy pornograficzne,
- zawierają reklamy, ogłoszenia, linki do innych stron internetowych,
- pisane są przez jednego użytkownika pod różnymi nickami,
- stanowią agitację polityczną w jakiejkolwiek formie,
- zawierają uwagi, treści obraźliwe lub groźby kierowane pod adresem redakcji i pracowników portalu www.barlinek24.pl

W przypadku naruszenia zasad w opublikowanym komentarzu, a w szczególności naruszenia dóbr osobistych osób, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. abyśmy mogli natychmiast podjąć odpowiednie kroki w celu usunięcia komentarza oraz usunięcia autora z listy zarejestrowanych użytkowników. Portal Barlinek24.pl zastrzega sobie prawo do swobodnego zarządzania komentarzami internautów pod artykułami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji, w szczególności w zakresie mechanizmu dodawania opinii do wypowiedzi zamieszczanych przy materiałach redakcyjnych.

Użytkownik akceptuje, że Portal Barlinek24.pl może przekazać będące w jej posiadaniu dane użytkownika organom państwowym na potrzeby prowadzenia postępowań przez te organy oraz w innych przypadkach określonych przepisami prawa.

Ponadto nie zamieszczamy komentarzy, które:
- są reklamami
- są spamem
- nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem
- zawierają uwagi skierowane do redakcji portalu Barlinek24.pl. W celu skontaktowania się z redakcją serwisu należy posługiwać się adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LINKI DO INNYCH STRON

Portal Barlinek24.pl zawiera linki odsyłające do innych stron (witryn), które nie są kontrolowane przez nią, ale przez ich właścicieli (osoby fizyczne lub prawne). W żadnym przypadku Barlinek24.pl nie odpowiada za ich warunki prywatności wobec użytkowników.

OGŁOSZENIA

Ogłoszenie zostanie opublikowane po akceptacji przez moderatora. Jeżeli ogłoszenie nie ukazało się w przeciągu 24h od daty zgłoszenia, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Publikacja ogłoszeń w kategorii >>USŁUGI I FIRMY<<, >>DOM I NIERUCHOMOŚCI - DO WYNAJĘCIA<< oraz noszące znamiona oferty handlowej wymagają uiszczenia opłaty w wysokości 24.60 zł. Nie pobieramy opłat od sprzedaży nieruchomości.

OGŁOSZENIA W POZOSTAŁYCH KATEGORIACH SĄ BEZPŁATNE.

Opłatę można wnieść na konto: 22 1050 1911 1000 0092 0864 1507 w tytule wpłaty prosimy podać nazwę użytkownika oraz tytuł ogłoszenia.

Ogłoszenie będzie opublikowane przez 30 dni, od daty potwierdzenia.

Firmy, Osoby prowadzące działalność gospodarczą lub świadczące jakiekolwiek usługi, zapraszamy do skorzystania z kategorii >>USŁUGI I FIRMY<< lub z reklamy na Barlinek24.pl

Ogłoszenia umieszczone przez firmy, bez wcześniejszego uzgodnienia, nie będą publikowane.

▪ Aby dodać ogłoszenie wymagane jest założenie konta. Zarejestrowany użytkownik może edytować swoje ogłoszenia.

▪ Zamieszczając ogłoszenie należy wybrać najbardziej odpowiednią kategorię dopasowaną do jego treści i możliwie dokładnie wypełnić wszystkie pola. Pomoże to w lepszym jego odbiorze.

▪ Zabronione jest pisanie całych zdań (również tytułów) WIELKIMI LITERAMI.

▪ Treść ogłoszenia nie może być sprzeczna z prawem, zasadami współżycia społecznego, etykietą oraz nie może naruszać praw osób trzecich.

▪ Użytkownik dodaje ogłoszenie za pomocą Formularza Dodawania Ogłoszeń.

▪ Użytkownik może zamieścić dowolną ilość ogłoszeń.

▪ Zabronione jest zamieszczanie wielu ogłoszeń o tej samej treści.

▪ Osoby korzystające z ogłoszeń znajdujących się na Portalu Barlinek24.pl, czynią to wyłącznie na swoją odpowiedzialność.  

▪ Portal Barlinek24.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczane w ogłoszeniach i transakcje pomiędzy użytkownikami oraz szkody wywołane działaniem lub zaniechaniem związanym z publikowanymi ogłoszeniami.