Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
Image
BLK 2013
BGK zaprasza wszystkich pasjonatów rowerowego szaleństwa na inaugurację nowego sezonu BLK. I edycja BLK ( wyścig zimowy ) odbędzie się 17 lutego 2013r (niedziela – godz.11.00). Miejsce zawodów Ośrodek Wypoczynkowy Janowo. Trasa poprowadzi przez Puszczę Barlinecką.

 

Image
FInał BLK 2012
Po raz kolejny nie do pokonania w Barlineckiej Lidze Kolarskiej był Roman Grzemski dwukrotnie zwyciężając w finałowych zawodach, które odbyły się 13.10.2012 zgromadzając 22 zawodników z Barlinka i okolic. Najpierw zwyciężył w jeździe indywidualnej na czas na szosie (22 km) z czasem 35:10, wyprzedzając o 22 sekundy Roberta Suszczyńskiego (Gorzów) i o 1:10 Artura Szyszkę.

Image
MTB XC - gra o wszystko
Już w najbliższą sobotę (06.10.2012 r.) o godz. 14.00 na 4 km pętli pomiędzy Górnym Tarasem a ul. Fabryczną odbędą się przedostatnie zawody cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2012 - "XC + 23% VAT". To ostatnia szansa dla Artura Szyszki na zniwelowanie 103 pkt straty do prowadzącego w klasyfikacji generalnej gorzowianina Roberta Suszczyńskiego - do końca cyklu pozostało "do wzięcia" 300 pkt, więc jeszcze wszystko jest możliwe, zwłaszcza gdy na zjazdach mknie się ponad 40 km/h, a maksymalne nachylenia na podjazdach sięgają 23%...

Image
Rekord to za mało...
Dziewiąte zawody z cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2012 już za nami. Tym razem w środowy wieczór (12.09.2012) po raz 6. w historii odbyły się najbardziej ekstremalne zawody cyklu - "Wyścig nocny". Zawody tradycyjnie polegały na dwukrotnym pokonaniu trasy wokół Jeziora Barlineckiego (20 km) w warunkach nocnych.

Image
Rekordziści z Barlinka

W ostatni weekend po raz 8. wystartował wyścig Bałtyk-Bieszczady Tour 1008 km non stop. Oczywiście wśród uczestników nie mogło zabraknąć zawodników Barlineckiej Grupy Kolarskiej. W tym roku reprezentowali Barlinek: Zbigniew Dudas i Artur Szyszka na rowerach oraz Mariusz Kalita w obsłudze technicznej wyścigu.

 

Image
Zawody triathlonowe
W minioną środę 08.08.2012 r. po raz pierwszy w ramach Barlineckiej Ligi Kolarskiej w ramach siódmej edycji odbyły się zawody triathlonowe. Pierwowzorem zawodów były legendarne zawody triathlonowe IRONMAN, które rozgrywane są na dystansach: 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,195 km bieg (maraton).

 fotorelacja 

Image
Kolarze zakończyli sezon
W poprzednią sobotę 19.11.2011 r. w kręgielni Bowling Bar barlineccy odbyło się uroczyste zakończenie V cyklu Barlineckiej Ligi Kolarskiej. W trakcie spotkania ogłoszono oficjalne wyniki tegorocznych zmagań. Zwycięzcą BLK 2011 został Andrzej Jaroszonek, wyprzedzając w klasyfikacji Artura Szyszkę i Andrzeja Binkowskiego.

Image
Barlinecka Liga Kolarska
W minioną niedzielę odbyły się dziewiąte, finałowe zawody Barlineckiej Ligi Kolarskiej 2011 – Duathlon rowerowy. W ramach tych zawodów kolarze mieli do pokonania dystans 62km na szosie w ramach indywidualnej jazdy na czas, a następnie 40 km MTB (4x dookoła Jeziora Barlineckiego) w wyścigu na dochodzenie (start zgodnie z wypracowaną przewagą uzyskaną na wcześniejszym etapie).