BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
BOISKO ODDANE DO UŻYTKU

W styczniu oficjalnie już zakończyły się prace prowadzone na terenie obiektu sportowego w Moczkowie. Chodzi o boisko, które w ramach zadania „Zagospodarowanie placu gminnego przy ul. Wiosennej w Moczkowie. Etap II: Zmiana nawierzchni boiska sportowego” zostało, można powiedzieć po latach, doinwestowane.

MODELE POJAZDÓW KONNYCH W BARLINECKIM MUZEUM

BOK – Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na spotkanie z Zygmuntem Kargiem, kolekcjonerem zabytkowych pojazdów konnych. 10 luty (piątek) godz. 17.00 – miejsce: Muzeum Regionalne ul. Niepodległości 17.

CO DALEJ Z DRUGIM ETAPEM BUDOWY OBWODNICY MIASTA?

Co pewien czas do naszej redakcji nadsyłane są pytania dotyczące budowy obwodnicy miasta – etap drugi. Zapytaliśmy o to w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.

SPOTKANIE AUTORSKIE ''OBRAZY, EKFRAZY I COŚ JESZCZE''

Barlinecki Ośrodek Kultury – Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie autorskie z Andrzejem Haegenbarthem (Hagenem)*. Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w Kawiarni Artystycznej BOK ul. Podwale 9 w Barlinku.

DZIURA NA DZIURZE

Pisaliśmy o tym już wielokrotnie, jednak nadal docierają do nas sygnały, że jest źle i nie zanosi się na poprawę. Co pewien czas, nasi Czytelnicy proszą nas o interwencję w sprawie ulicy Długiej. Chodzi o coraz większe dziury, które na niej występują, i to bez względu na porę roku.

RUSZYŁY ZAPISY NA BIEG ''TROPEM WILCZYM''

Wystartowały właśnie zapisy na XI edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem wilczym”. Odbędzie się on 05 marca i wystartuje z Rynku Miejskiego. Impreza ta jest bezpłatna, ogólnodostępna i ciesząca się dużym powodzeniem, dlatego też kto chce wystartować w biegu, musi szybko się zapisać.

PRACOWNIA JASIŃSKA – ZAMÓW KWIATY ON-LINE

ENA – Pracownia Jasińska, zaprasza do skorzystania z jedynej w Barlinku, nowoczesnej opcji kwiaciarni internetowej. Od dziś znajdziesz nas nie tylko stacjonarnie, ale też na stronie bukietto.pl. Zamawianie kwiatów on-line, to obecnie rozwijająca się i ciesząca się coraz większym powodzeniem opcja dla zabieganych i dla tych, którzy nie chcą czuć presji stojąc w kolejce w kwiaciarni.

IDZIE NOWE W KOLE SENIORA KS ''POGOŃ'' BARLINEK

15 grudnia ubiegłego roku w Europejskim Centrum Spotkań, odbyło się  zebranie sprawozdawczo-wyborcze, działającego od 10-ciu lat Klubu Seniora, w skład którego wchodzą byli zawodnicy i działacze MKS „Pogoń” Barlinek. 

WALENTYNKI W ''BOGUSIA SKIN CARE''

Święto zakochanych to cudowny czas. Pozwólcie, że właśnie w ten dzień zadbam o Was. Chcecie spędzić wyjątkowo romantyczne chwile tylko we dwoje? Zapraszam Cię na sensualne wrażenia, magiczne rytuały i zmysłowe zabiegi SPA. Wszystko to znajdziesz w „Bogusia skin care”. Walentynki w SPA to prezent, który sprawi przyjemność Wam obojgu.

WSPÓLNE MORSOWANIE

Barlineckie Morsy i Klub Morsów Eskimo zapraszają na wspólne morsowanie w najbliższą niedzielę o godz. 12:00. Spotykamy się na "dzikiej plaży" przy drodze do Ośrodka Wypoczynkowego "Janowo".

POKOLENIA ŁĄCZĄ

Z okazji Dnia Babci i Dziadka - wychowawczyni z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku Anna Brodzińska, zorganizowała w dniu  25.01.2023r spotkanie seniorek z grupy rękodzieła artystycznego Barlineckiego UTW z młodzieżą z OHP.

QUAD DLA OSP MOSTKOWO

W ubiegłym roku, głosami mieszkańców gminy Barlinek na projekty zgłoszone do realizacji w Budżecie Obywatelskim, zwyciężył zakup quada dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Za wnioskowane 80 000 zł, jednostka zostanie wyposażona w quada ratowniczego KYMCO model MXU 700 wraz z osprzętem, czyli przyczepą ratowniczą, noszami i torbą R1.

PAMIĘCI JEŃCÓW OFLAGU II C

28 stycznia w Dziedzicach, odbyła się coroczna uroczystość dedykowana pamięci Jeńców Oflagu II C Woldenberg. Rozpoczęto ją na tutejszym cmentarzu, gdzie pod mogiłą poległych 30 stycznia 1945 roku w Dziedzicach polskich oficerów, złożono wiązanki kwiatów i zapalono znicze.

NIECH OD BAŁTYKU, AŻ DO STÓP TATR, ŻYJĄ NAM BABCIE I DZIADKOWIE 100 LAT!

W styczniu swoje święto obchodziły wyjątkowe dla wszystkich dzieci osoby, kochana Babcia i drogi Dziadek. To właśnie oni często są dla swoich wnuków wzorem do naśladowania, wsparciem, oazą spokoju i ciepła w trudne, ponure dni. Zawsze mają pomysł na nudę i ciekawe zabawy, chętnie przytulą, udzielą pomocy i wsparcia, kiedy wnuczęta najbardziej tego potrzebują.