Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
Image
Teresa Bartkiewicz
Rozmowa z Teresą Bartkiewicz, ceramikiem w Pracowni Ceramiki Unikatowej w Barlinku. Kiedy ruszy pracownia Ceramiki Unikatowej w Barlinku? Pracownia ruszy od października po otwarciu i odbiorze obiektu na ulicy Podwale 9.

 

Image
Królowa Puszczy Barlineckiej
Kilka pytań do Królowej Puszczy Barlineckiej 2011/2012 Eweliny Pasternak. Ewelina, przede wszystkim gratuluję tego zaszczytnego tytułu. Powiedz nam, kto zachęcił Cię do udziału w konkursie? Może to była tylko Twoja decyzja?

Image
Nadchodzi czas pożegnań
Wywiad z Królową Puszczy Barlineckiej 2010/2011 Moniką Kuzdak. Już 25 czerwca trzeba będzie pożegnać się z pełnioną przez Ciebie funkcją Królowej Puszczy Barlineckiej. Żal rozstać się z koroną? Niestety kadencja trwa tylko rok, a wiadomo, że co dobre zawsze szybko się kończy...

Image
Taniec to moje życie
Rozmowa z Kamilem Fabichem - instruktorem i choreografem GT Feeling. Kamil, jesteś doświadczonym tancerzem, tańczysz już…no właśnie - ile lat tańczysz? Jak w ogóle rozpoczęła się Twoja przygoda z tańcem? Swoja przygodę z tańcem zacząłem w wieku 7 lat, czyli od pierwszej klasy podstawówki. Moja kuzynka chodziła do Słonecznej Gromady i ja bardzo lubiłem ich koncerty.

Image
Wywiad z Romaną Kaszczyc

Może nam Pani opowiedzieć trochę o sobie? Skąd Pani pochodzi, kiedy przyjechała Pani do Barlinka a przede wszystkim dlaczego postanowiła Pani właśnie w tym mieście zamieszkać? Urodziłam się przed wojną na Podolu (Kresy Wschodnie) w miasteczku wielokulturowym, co niewątpliwie miało wpływ na moje dalsze życie i twórczość.

Image
Energetyczna przyszłość
Wywiad z Danielem Kubatem, logistykiem w Firmie Int. Transport – Production Wind Energy – Jens Chr. Siig.  1.  PS: Daniel, jak właściwie zaczęła się Twoja przygoda z firmą INT. TRANSPORT – PRODUCTION WIND ENERGY – JENS CHR. SIIG w Barlinku ?

Image
Agnieszką Skowron
Wywiad z Królową Puszczy Barlineckiej 2009 - Agnieszką Skowron. KK: Czy możesz powiedzieć czytelnikom Barlinek24, kiedy wpadłaś na pomysł udziału w wyborach Królowej Puszczy Barlineckiej? AS: Powiem szczerze, że już w zeszłym roku zastanawiałam się nad udziałem w wyborach. Jednak dopiero w tym roku opowiedziałam o moich planach koleżankom, które mnie poparły i odpowiednio zmotywowały.