czwartek 18 lipca 2024r.   imieniny: Arnold, Erwin, Erwina

Mistrzostwa Barlinka w Kręgle
Już po raz 15 rozegrano Mistrzostwa Barlinka w Kręgle. W roku bieżącym grano o puchary ufundowane przez burmistrza Barlinka, Dariusza Zielińskiego. Do zmagań przystąpiło 20 zawodników. Po dwóch rundach eliminacyjnych, do ścisłego finału, w którym zagrano także dwie rundy, weszło 12 graczy.

Po pięciogodzinnych zmaganiach bezkonkurencyjnym okazał się Paweł Bunda, który już trzeci raz z rzędu wygrał te zawody. Na miejscu drugim uplasował się Norbert Dowejko, a na miejscu trzecim Zbigniew Fliszta. Tuż za podium, miejsce czwarte przypadło Grzegorzowi Januszke. Miejsce piąte zajął Jarosław Konieczny i na miejscu szóstym uplasował się Paweł Suwiński.

Warto wspomnieć, że do opisywanych zmagań, po raz 15 przystąpili Norbert Dowejko i Paweł Bunda. Sponsorami zawodów byli: GBS Bank i Nadleśnictwo Barlinek. Organizatorem właściciel Bowling Baru. Ten dziękując wszystkim za udział w tegorocznych Mistrzostwach Barlinka, zaprasza już na Turniej Mikołajkowy.