Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Sportowa jest bezpieczna?
13 sierpnia przy ulicy Sportowej złamała się gigantyczna gałąź, która spadła na drogę blokując dwa pasy ruchu. Stało się to o godzinie 14:30, gdy nie było mocnych wiatrów ani innych złych warunków atmosferycznych.

 

Gałąź po prostu odłamała się pod własnym ciężarem. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Konar spadł z wysokości około 10 metrów, więc samochód przejeżdżający pod ta gałęzią w czasie gdy spadała miałby nikłe szanse.

REKLAMA
Szkoda, że w Barlinku brak jest pieniędzy na pielęgnację istniejącej zieleni i nowe nasadzenia. Poza tym ludzie spacerujący po barlineckich chodnikach i jeżdżący ulicami mogą czuć się zagrożeni, gdy nie ma się kto zająć planową wycinką niebezpiecznych konarów.

Kilka samochodów przejechało mimo przeszkody, kilka nie dało rady. Po dłuższym oczekiwaniu, kierowcy wspólnymi siłami przesunęli gałąź i odblokowali ulicę Sportową.
Tak wyglądała ta sytuacja

Łuki

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/galaz/] title:=[Foto: Łuki] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież