Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

11 stycznia ok. godz. 9.40, na odcinku drogi Barlinek - Pełczyce, na niechlubnym już zakręcie przed skrzyżowaniem do Płonna, doszło do bocznego zderzenia samochodu osobowego i busa marki Mercedes.

Jak powiedział nam Miejsko – Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel w zdarzeniu ranna została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejsce zadysponowano jeden wóz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, jeden z OSP Mostkowo, karetkę pogotowia oraz policję.

Przebieg i przyczyny wypadku badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. Być może do wypadku przyczyniła się zbyt duża prędkość niedostosowana do panujących dziś warunków atmosferycznych.

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

-2

Guest

Janusze na kurs powrócić, spokojnie można tam sobie bezpiecznie jechać 80 km/h a do Barlinka nawet 90 km/h i nic się nikomu nie dzieje, a wina jest po prostu po stronie kierowcó którym należt zabrać prawo jazdy. !!!
+2

Guest

moze przed fotoradarem i przebudową profilu drogi wystarczy nakleic poprzeczne paski ? albo taki pas dzielacy jak na GT? zawsze jakies przeszkody wizualne powoduja zdjecie nogi z gazu w obawie przed uszkodzeniem blachy, a jak jest równy stół to co ogranicza kierowce?
-4

Marceli

tam jest 60 km/h. Zważywszy, że zawsze lubimy przekraczać prędkość o np 20 km/h, to może wstawić tam znak ograniczający do 40 km/h i będzie wreszcie w sam raz?
+11

Guest

Cytuję Guest:
Nie dotyczy to oczywiści tych co jadą zgodnie z ograniczeniem prędkości. Ale ilu jest takich?

Skoro jest ograniczenie to powinno dawać do myślenia kierowcą, że trzeba zwolnić.
+5

Guest

Jeżdżę tam wiele razy i nawet przy niewielkiej prędkości czuć zły profil zakrętu ,ja wiem i uważam ,ale można to poprawić ...tyle osób tam zostało i nic ,,!!!! Ale postawić radar na prostej na 70 w odcinku 100m gdzie jest 50 to się da ,nikomu nie zależy na twoim bezpieczeństwie to bajki chodzi tylko o kasę .
+6

Guest

Jest to bardzo niebezpieczny zakręt.Źle,a wręcz tragicznie wyprofilowany.Jadąc w kierunku Barlinka potrafi wręcz wyrzucić na przeciwległy pas.Czy to nie daje nic do myślenia dla inż. drogowych? Nie dotyczy to oczywiści tych co jadą zgodnie z ograniczeniem prędkości. Ale ilu jest takich?
+5

Guest

Strach się bać! !! Mnie ostatnio na tej goreczce próbował Pan na GB wyprzedzić. Dopiero jak kilka razy zjechałam do środka drogi odpuścił. ... a jechał szybko... tylko dlaczego wypadki są z udziałem niestety tych co znają drogę? ?!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież