Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

09 marca, ok. godz. 8.00 na DW151, na skrzyżowaniu Okunie – Karsko, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy Fiat Punto, zjechał na pobocze, po czym dachował. Miejsko – Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel, poinformował nas, że w aucie podróżowały dwie osoby.

Kierującą samochodem pogotowie odwiozło do szpitala. Pasażerowi nic się nie stało. Warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, bowiem ziemia jest mocno wychłodzona a padająca mżawka powoduje gołoledź. Być może to przyczyniło się do zdarzenia.

REKLAMA

Na miejsce zadysponowano policję, Pogotowie Ratunkowe, dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku i dwie z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu. Przyczyny i przebieg zdarzenia badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

Foto: OSP Barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

-7

Guest

Cytuję Guest:
Do wypadku doszło na skutek wymuszenia przez Kierowcę niebieskiego Renault Kangoo na blachach FSD ,który wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi wiodącej do miejscowości Okunie 2 w kierunku Barlinka. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy i przebiegu zdarzenia proszę o kontakt ze mną lub z Komisariatem Policji w Barlinku.

Masz dowody ze wyjechał jakis samochod ? Mowic mozesz duzo i zganac wine na innych za malo wyobrazni w głowce!
+9

Guest

Potwierdzam słowa ,,Psuj". Od strony Barlinka nie było żadnego policjanta, który kierował by na objazd. Ludzie dojeżdżali do miejsca wypadku i musieli zawracać. No i na miejscu niczego nie można było się dowiedzieć, choć było tam sporo policjantów. Osoba, która tam dowodziła powinna dostać ,,medal' z kategorii chaos i dezorientacja,o ile tam taka była.
+24

Psuj

A ja chciałbym nawiązać nie do tego zdarzenie, tylko do poprzedniego. Niestety śmiertelnego. Tam są wyłączone komentarze (i dobrze).
A konkretnie chodzi mi o pracę Policji. Cytuję "Policja wyznaczyła objazdy i kieruje ruchem."

Przepraszam, czy to jakiś żart????

Muszę stwierdzić (mimo ogólnej sympatii i szacunku do tej formacji), że ostatnimi czasy jakość pracy naszej Policji zeszła na psy. Owszem stał patrol na krzyżówce na Karsko. Ale jak się zatrzymałem i opuściłem szybę to jedyne co byli w stanie wydusić, to prawie krzyk "Jechać! Jechać! Szybko!"

A ja się pytam - A jakbym nie wiedział gdzie jechać, to co miałbym zrobić???? Błądzić po ciemku, we mgle między polami? Serio???? Mieszkam w Barlinku paręnaście lat i tym objazdem jechałem może ze dwa razy. Trochę na czuja, trochę za innymi i dojechałem. A jakby ktoś nie wiedział? To co? Ciężko udzielić prostej informacji - Pojedzie Pan do Karska, w prawo na Kinice i w Kinicach w prawo na Rychnów i cały czas prosto - Naprawdę się nie da?

A w Barlinku na krzyżówce na Moczkowo nikogo nie było i ludzie jechali prosto a potem musieli się wracać... Praca Policji - TRAGICZNA.
+5

Guest

Policja nie ma czasu musi kwestować na samochód. Wprowadzić zakaz ruchu dla pojazdów na tablicach ZCH to wypadków będzia mniej. Dwa razy dziennie pokonuję trasę Gorzów - Łubianka to widzę co oni wyprawiają. ZMY tęż nie lepsi ale nie na taką skalę. Ogarnijcie się ludzie. A pseudopowiat tragedia.
-1

**** *****

I klamia sie wyobraznia kierowcow. Nie za czesto moze wypadki na tym nie duzym odcinku ? To, ze w dzien zapowiadaja +5 stopni to nie znaczy, ze rano mozna dac gas i nic sie nie stanie bo przeciez jestem krolem drogi bo tyle lat mam prawko. A moze radni by takze pomysleli o postawieniu znaku niebezpieczny zakret na slynnym zakretem o ogaraniczeniu do 60 przed pyrmo ? Pieniadze wydali na syf waly na ta droge wraz z drobym tlucznie, ktory pewnie mial zwiekszyc przyczepnosc ale pasy wibrujace przed zakretem to juz ciezko bylo zrobic ? Bo pewnie lepiej pieniadze dorzucic na radiowoz pewnie ? Tak btw paranoja w tym kraju, zeby gmiana kupowala radiowoz dla policji !?! Wstyd i porazka wladzy !!!!
+3

Guest

Cytuję Guest:
w tygodniu nalezy pojezdzic po tutejszych lesnictwach bo bardzo duzo robotnikow lesnych jezdzi samochodami z rejestracja FSD! mysle,ze to pojazd ktoregos z nich.

To chyba dobra wskazówka. Sporo osób jest tego zdania. Swoją drogą... gdzie jakieś ludzkie odruchy? Przecież ci ludzie mogli zginąć... a są niczemu niewinni... tylko osoba bez uczuć, zezwierzęcona, może zachować się w ten sposób i zostawić swoje ofiary w rowie... szok...
+8

Guest

w tygodniu nalezy pojezdzic po tutejszych lesnictwach bo bardzo duzo robotnikow lesnych jezdzi samochodami z rejestracja FSD! mysle,ze to pojazd ktoregos z nich.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Po raz kolejny wraca temat dysponowania sił i środów do zdarzeń w powiecie myśliborskim? Czy do takiego zdarzenia muszą być aż dysponowane 2 jednostki z Myśliborza i dwie z Barlinka? Rozumiem wczorajszy tragiczny wypadek (chociaż dysponowanie PSP Dębno, które do miejsca wypadku miało około 70 km może być wątpliwe) ale widocznie powiat myśliborski stać na to...Chwała Bogu, że dzisiaj obyło się bez ofiar śmiertelnych

Na zdrowiu i życiu mieszkańców chcesz oszczędzać. Gmina Barlinek to póki co powiat myśliborski, więc żadna łaska że przyjedzie straż powiatowa. Na coś płacimy te podatki!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież