Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

31 marca po godz. 17.00 na drodze Żydowo – Chrapowo, doszło do dachowania Volkswagena T4. Auto leżało na boku na szerokości jezdni, przez co zablokowana została droga z i do Żydowa.

Nikt z podróżujących samochodem nie został przewieziony do szpitala – powiedział nam Miejsko – Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel. Na miejsce zdarzenia zadysponowano policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, dwa zastępy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, Pogotowie Ratunkowe oraz dwa wozy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu.

Warunki atmosferyczne, które występowały późnym popołudniem, nie pozwalały na szybką jazdę a prawdopodobnie niedostosowanie prędkości mogło być jedną z przyczyn zdarzenia. Samochodem podróżowało trzech obywateli Ukrainy. Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

barlinek

barlinek

 

 

Komentarze

+11

Guest

Najlepiej to najpierw zapoznać się z procedurami działania służb ratowniczych a dopiero dyskutować bez sensu co i gdzie i w jakich ilościach potrzebne ...
+52

Guest

Do guest1 : nie wiem.. nie znam się... jestem kobietą ale wezmę to na chłopski rozum... ktoś dostaje wezwanie od poszkodowanego, być może świadek zdarzenia. Mówi że jest wypadek że nie wie ile jest osób, nie wie czy żyją, nie wie nic bo jest w szoku ! Więc rozdysponowuja tyle oddziałów ile się da ! Bo nie wiedzą co mogą zostać na miejscu ! Przyjadą jest źle, nie przyjadą jeszcze gorzej ! Bo być może nie dali by rady uratować w pojedynkę! Boże co za czepianie za każdym razem ! Dzięki Bogu że w ogóle są ludzie, którzy w każdej chwili niosą nam pomoc. Nieważne czy 1 czy 10!!!!
+18

Guest

Cytuję Guest:
Nie wiem czy jest tak naprawdę ale mam wrazenie, ze Strażacy byli tam ciągnięci „na siłę” czy naprawdę było niezbędne wezwanie aż tylu zastępów straży?

Skoro ktoś tak zadysponował, to na pewno widział, co robi!
-23

Guest

Nie wiem czy jest tak naprawdę ale mam wrazenie, ze Strażacy byli tam ciągnięci „na siłę” czy naprawdę było niezbędne wezwanie aż tylu zastępów straży?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież