Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Do groźnego zdarzenia drogowego, doszło 31 maja po godz. 12.00 na DW nr 151. Tuż za Łubianką, na zakręcie, dachował samochód osobowy. Na trasie z i do Gorzowa nie występowały większe utrudnienia w ruchu pojazdów, bowiem tuż po wypadku, auto "wylądowało" w rowie.

W samochodzie znajdował się tylko kierowca, który o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Niezbędna była jednak pomoc medyczna i mężczyzną zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego. Został on przewieziony do szpitala. Na miejsce oprócz Pogotowia Ratunkowego zadysponowano policję, która sprawnie kierowała ruchem.

Zorganizowano ruch wahadłowy, dzięki czemu przemieszczanie się samochodów na tym odcinku drogi było płynne. Dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą policjanci.

monikary

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+3

Guest

Cytuję Guest:
Wcale nie musiał gosciu szybko jechać, tam odcinkami droga jest w bardzo złym stanie, dziura na dziurze.Takrze darujcie sobie wredne komentarze.

Na tym odcinku ta droga jest w bardzo dobrym stanie. Za zakrętem, gdy wjeżdżamy do lubuskiego dopiero zaczyna się armagedon.
-4

Guest

Wcale nie musiał gosciu szybko jechać, tam odcinkami droga jest w bardzo złym stanie, dziura na dziurze.Takrze darujcie sobie wredne komentarze.
+22

Guest

Cytuję Guest:
"przyczyny wypadku badać będą policjanci"
Na moje oko po prostu za bardzo mu się spieszyło i tak skończył.

A może zwierzę wybiegło, może opona pękła może inna przyczyna i co komu do tego.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież