Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Po raz kolejny zapraszamy Was na magiczną plażę w Barlinku, gdzie w ciągu dwóch nocy, usłyszycie plejadę gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej! Podczas tegorocznej edycji wystąpi trzech legendarnych niemieckich DJ-ów, trzy Panie, dwóch obecnie najpopularniejszych polskich DJ-ów, i nie zastąpiony mocny skład Euforia Dźwięku friends.

Wielu artystów wystąpi po raz pierwszy na barlineckiej plaży!

Takiej edycji jeszcze nie było! Już dziś wyobraźcie sobie scenę na plaży, piasek pod butami, wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie, ekrany led, pirotechnikę i niepowtarzalny klimat, który wspólnie z Wami tworzymy od 11 lat!

REKLAMA

Wydarzenie na FB >>>

Pogoda? Będzie :)

LINE UP

Piątek 15.06

★ CJ.Stone (Niemcy)
★ Dj Hazel (Top DJ Polska)
★ Adrima (Top DJ Polska)
★ Drilla & Carma (DJ'ane Polska/Dania)
★ Bass Animals
★ Qusi
★ Johnny & MATEY
★ Baltic System (Official Fan Page)
★ Sodom & Smoggy
★ Double K
★ SNAYPI

Sobota 16.06

★ Da Hool (Niemcy, Tommorowland, Love Parade)
★ Marc van Linden (Niemcy, Sunrise Festival)
★ I.GOT.U (Top DJ Polska)
★ Cherry aka BreakNtune (Mayday, Bass Planet)
★ Loki (Egipt)
★ JayKosy (Berlin, Bass Planet)
★ Copecky
★ Doctor Tidy Daps
★ Masist
★ Simon F
★ DJ eΜKa
★ CZAKI & FAMUL

Bilety w przedsprzedaży: piątek 39zł / sobota 39zł / karnet 2-dniowy 59zł

W sprzedaży: www.euforiadzwieku.pl/bilety 
Online: www.euforiadzwieku.abilet.pl  www.biletomat.pl 

Dołącz do nas na INSTAGRAMIE: euforia_dzwieku #euforiadzwieku

 

KONKURS - KONKURS - KONKURS 

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

-2

Guest

Ja uważam, że skład dj jest jeden z mocniejszych jaki kiedykolwiek był w barlinku,
rok temu z gwiazd był hazel, w tym roku z niemiec cj stone, da hool, marc van linden, i polska hazel, adrima, cherry i.got.u i jego jestem najbardziej ciekawa, jak ktoś choć trochę interesuję się muzyką klubową to wie, że jego utwory gra min. TIESTO, a pozostali dje? Są tu bardzo potrzebni, to rezydenci okolicznych klubów dzięki czemu o barlinku jest tak głośno na zachodzie kraju :)
pozdrawiam i mniej nerwów ludzie - lato nadchodzi :)
+6

Guest

Za miastem to mogą być imprezy.A z mieszkańcem z bloku chętnie zamienilbym się na dwie noce na domek na przeciwko plaży, myślę że różnica jest ogromna.
-2

Guest

Cytuję Guest:
A może ktoś wie kto na dni Barlinka będzie bo gadały sójki że Zenuś albo Sławuś no bedzie się działo

Żadne disco ani biesiada oni to dopiero dadzą jezzu (dżezu) jakby co no frekwencja 100% i nikt nie będzie narzekał na nic a tu jeszcze daleko a narzekają na wszystko,,polak potrafi''
-6

Guest

Mieszkam w bloku na przeciwko placu przy Ekonomiku. Za chwilę będą Dni Barlinka i też będzie głośno 2 dni. Tez tego nie lubie. Ale uważam że raz w roku nikomu nic się nie stanie. A Euforię dźwięku też słyszę bo woda niesie.
Po drugie słyszałam że ma wrócić BOSTiR to wtedy bedziecie mieli imprezy co tydzień jak kiedyś.
Trzeba było wybudować się za miastem :-)
+11

Guest

Ciekawi mnie ile osób z tych, którzy się nie wyśpią w domach, będą pracować od rana w służbach publicznych. Mam nadzieję, że ani jedna.
-1

Guest

Cytuję Guest:
Jeżeli ktoś nie ma ochoty słuchać to należy to uszanować

To jak leci discopolo na Dni Barlinka też mam strzelić focha ? :-)
-2

Guest

ja rozumiem gdyby taka impreza była co weekend ale raz w roku jest i narzekanie... i tak ograniczyli do jednej imprezy więc trzeba sie cieszyć z tego że z każdej strony polski ktoś zawita do Naszego Barlinka:) a niektórzy już po raz kolejny i pewnie nie ostatni:) pozdrawiam mieszkanka :P

Guest

Nie marudzić marudny!
Raz w roku impreza! Osobiście idę zaraz po drugiej zmianie i mam zamiar bawić się cały weekend! Pozdrawiam
+12

Guest

Może by tak wygospodarować plac za miastem i wszyscy będą zadowoleni. Mieszkam nie opodal plaży i zeczywiscie w mieszkaniach drżą okna i drzwi A nawet domy ponieważ jest wysoki poziom wód gruntownych. Nie mam ochoty wysłuchałam ciśnienia bo tylko tyle słychać , nie mówiąc już ze o spaniu nie ma mowy.Można zwariować. Niech się więc zastanowia organizatorzy. Mam prawo do do spokoju.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież