Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej, na transmisję meczu Polska – Kolumbia. 24 czerwca (niedziela) o godz. 20.00 na placu na terenie WORD, zorganizujemy prawdziwą strefę kibica. Przyjdź i kibicuj wspólnie z nami biało – czerwonym.

Podczas meczu nie będą się odbywały żadne koncerty. W tym czasie zrezygnowaliśmy z programu artystycznego, by wspólnie przeżywać emocje piłkarskie. Przynieś ze sobą szalik, czapkę kibica, wuwuzelę – wszystko to, czym prawdziwy kibic może dopingować swoją drużynę! Mecz transmitowany będzie na telewizorze 65 cali.

REKLAMA

24 czerwca godz. 20.00 Polska - Kolumbia

Do zobaczenia na meczu!

Barlinecki Ośrodek Kultury

 

Komentarze

+11

Guest

- cześć Halinka
- cześć Grażynka
- słuchaj, ty masz taki ogromny telewizor w domu co nie?
- no mam. Stary mój kupił. A co?
- bo chcemy zrobić strefę kibica i potrzebny taki duży telewizor żeby ludzie widzieli
- no to mogę Ci pożyczyć. Na taki dużym to wszyscy będą widzieli nawet piłkarzy!

Tak to widzę. I nie jest mi śmieszno
+7

Alek

I Wy tak na serio z tym telewizorem ? A jakby mała inwestycja w projektor z nagłośnieniem ? Wszak na kijki nad jeziorem znalazło się ponad 70 patoli . A tu nic , zero ???
+5

Guest

Aż trudno uwierzyć że gmina nie potrafi zorganizować dobrego rzutnika albo nawet tak owego nie posiada. Wstyd! I zgadzam się z przedmowczynia ja co prawda mam 55 cali i napewno obejrzę sobie w domu
+6

Guest

No to wesoło widzę :D Miasto zamiast postawić na jakąś współpracę z kimś z zewnątrz, to udaje, że samemu wszystkiemu podoła i zrobi wielkie atrakcje...
+18

Guest

Witam ,ale telewizor 65 cali taki to ja mam na ścianie ja chyba w domu zostanę i będę kibicowała naszym Polakom, gdy by było na projektorze tak jak w kinie może bym przyjechała. Pozdrawiam przedstawicieli
+30

Guest

Wchodzę na Barlinek24 i czytam:
"Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkich miłośników piłki nożnej, na transmisję meczu Polska – Kolumbia. 24 czerwca (niedziela) o godz. 20.00 na placu na terenie WORD, zorganizujemy prawdziwą strefę kibica. Przyjdź i kibicuj wspólnie z nami biało – czerwonym.
Podczas meczu nie będą się odbywały żadne koncerty. W tym czasie zrezygnowaliśmy z programu artystycznego, by wspólnie przeżywać emocje piłkarskie"
Myśle sobie Świetna sprawa i bardzo dobry pomysł !!
Ale potem czytam to:
"Mecz transmitowany będzie na telewizorze 65 cali"
Czy to jest jakiś żart organizatorów ? hahahaha na takich telewizorach mecze ogląda się w barze lub świetlicy a nie na OBCHODACH MIASTA !!! Mam nadzieje że organizatorzy pójdą po rozum do głowy... Jeszcze trochę czasu zostało. Normalnie ręce opadają ! Brak mi słów..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież