Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Ochotnicza Straż Pożarna w Pełczycach, BOK – Letnie Wieczory Filmowe oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Barlinku, zapraszają na festyn rodzinny „Wakacje z OSP”. 04 sierpnia (sobota), godz. 16.00 – 18.00, Europejskie Centrum Spotkań, ul. Leśna 1. W programie m.in. ratownictwo techniczne, pierwsza pomoc, rozcinanie wraku, RIT (czyli ratowanie strażaka przez strażaka) i wiele innych.

Nie zabraknie też małego konkursu z nagrodami. Dodatkowo, festyn odwiedzi Struś z firmy Echo oraz dietetyk z Naturhause. Zapraszamy bardzo serdecznie! Wstęp wolny! Festyn odbywa się w ramach przedostatniego tygodnia tegorocznych Letnich Wieczorów Filmowych.

W dniach 03-04 sierpnia organizatorzy zapraszają również na projekcje filmowe.

REKLAMA

03 sierpnia godz. 21.30 „Król Artur: legenda miecza” - Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

 

 

04 sierpnia godz. 18.00 „Gru, Dru i Minionki” - Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc", „Minionki rozrabiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! Jak zawsze, nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie - brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo!

 

 

04 sierpnia godz. 21.30 „Czarna pantera” - T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

 

 

Przypominany, że wszystkie animacje, atrakcje, projekcje filmów oraz bajek są BEZPŁATNE!

facebook.com/LetnieWieczoryFilmowe

letniewieczoryfilmowe.pl

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

barlinek

 

Komentarze

+1

Guest

Co do pokazów mistrzostwo dzieci zadowolone w 100% strażacy spisali się na medal!! Wszystko było jak najbardziej udane! Oby więcej takich imprez dla dzieci to wielka rozrywka moc choć troszkę zobaczyć jak wygląda wszystko z bliska!
Oby więcej takich dobrych ludzi w Barlinku i okolicach! OSP Barlinek i Pelczyce mloda energia w was drzemie!! Ku zaskoczeniu kobiecy skład super super! Super super
+2

Guest

Przy ponad 30 stopniach zamknęli dzieci w pomieszczeniu gdzie skwar totalny i życzyli miłego oglądania. Cieplej niż w rozgrzanym rożnie. A miało być ba leżakach na dworze. Jaja sobie zrobili. Reklama dobra ale wykonanie poniżej oczekiwań. Wyszedłem z dziećmi po 5 min bo nie dało się wysiedziec A co dopiero skupić na oglądaniu. Nie polecam!
+9

Guest

Cytuję Guest:
Mam jedno pytanie Czemu osp Barlinek nie integruje się z jednostkami z gminy bo przecież prędzej czy później Będą działać razem a OSP Pelczyce to inna Gmina dziwne to jest dla mnie nie mam nic do Osp Pelczyce tylko pytam i pytanie do chłopaków z Barlinka czemu nie zrobicie takiej akcji z jednostkami z naszej Gminy mamy dwie jednostki w KSRG i kilka z poza systemu czemu te jednostki są pomijane nie ćwiczycie z nimi nie dzielićie się doświadczeniem nie tak dawno to oni ratowałi wam tylki i zabezpieczyli gmine? Macie jakimś nie chęć żeby współpracować z jednostkami z gminy? Bo nie widziałem i nie słyszałem żeby odbyły się z wami jakieś ćwiczenia czy pomoc innym jednostkom bo to wygloda tak że jak ktoś nie jest z OSP Barlinek jest Gorszy?

Nie chodzisz na Letnie Wieczory Filmowe to i wiedza mała. Organizatorzy nie raz mówili - OSP Pełczyce zorganizowało festyn a OSP Barlinek poproszono grzecznościowo do współpracy. Festyn dla dzieci nie powinien odbywać sie w cieniu skandali i gminnych wojenek. Choć teraz odpuśćcie...dzieci nie są winne konfliktów dorosłych ludzi.
+10

Guest

Mam jedno pytanie Czemu osp Barlinek nie integruje się z jednostkami z gminy bo przecież prędzej czy później Będą działać razem a OSP Pelczyce to inna Gmina dziwne to jest dla mnie nie mam nic do Osp Pelczyce tylko pytam i pytanie do chłopaków z Barlinka czemu nie zrobicie takiej akcji z jednostkami z naszej Gminy mamy dwie jednostki w KSRG i kilka z poza systemu czemu te jednostki są pomijane nie ćwiczycie z nimi nie dzielićie się doświadczeniem nie tak dawno to oni ratowałi wam tylki i zabezpieczyli gmine? Macie jakimś nie chęć żeby współpracować z jednostkami z gminy? Bo nie widziałem i nie słyszałem żeby odbyły się z wami jakieś ćwiczenia czy pomoc innym jednostkom bo to wygloda tak że jak ktoś nie jest z OSP Barlinek jest Gorszy?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież