Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Trwa nabór do Szkoły Policealnej i Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku, który od 01.09.2018 r. zostanie przekształcony w Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego "Morro" w Barlinku.

Jeżeli jesteś absolwentem liceum ogólnokształcącego lub technikum, chcesz zdobyć atrakcyjny zawód, poszukiwany i ceniony na rynku pracy oraz międzynarodową kwalifikację zawodową. DOŁĄCZ DO NAS!

 

REKLAMA

Wszelkie informacje na stronie: www.zspnr1barlinek.pl  lub pod nr tel.: 95 7461 064

 

barlinek

pobierz (pdf)

barlinek

Komentarze

-1

Guest

Cytuję Guest:
Czas zmarnowany jak w większości Polskich szkół realizujących program ogłupiania i produkowania taniego pracownika dla UE czy też niemieckich fabryk , zakładów w Polsce.

Ano, lepiej siedzieć i czekać na cud!
+6

Guest

Cytuję Guest:
Powiem, tak-warto mieć wykształcenie, to inwestycja, która procentuje i, której nikt nie może zabrać! Ukończyłem tę szkołę i wiem, że warto się uczyć, jestem mgr inż. mechanikiem i mechatronikiem-dobrze zarabiam i mam ciekawe, choć odpowiedzialne stanowisko. Uczcie się, bo warto!
dobrze i mądrze napisane!
-2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Powiem, tak-warto mieć wykształcenie, to inwestycja, która procentuje [...]!

Wykształcenie każdy jakieś ma. Wykształcenie podstawowe, średnie, wyższe :) Tobie chodziło oczywiście o zawód, ale warto pisać precyzyjnie.

I, po co się czepiasz człowieku, napisał tak, że każdy rozumie o co chodzi! Nie rozumiem po co się czepiać?! Każdy ma jakieś wykształcenie, ale warto mieć wyższe i ja tak to rozumiem.
-2

Guest

Cytuję Guest:
Powiem, tak-warto mieć wykształcenie, to inwestycja, która procentuje [...]!

Wykształcenie każdy jakieś ma. Wykształcenie podstawowe, średnie, wyższe :) Tobie chodziło oczywiście o zawód, ale warto pisać precyzyjnie.
+11

Guest

Powiem, tak-warto mieć wykształcenie, to inwestycja, która procentuje i, której nikt nie może zabrać! Ukończyłem tę szkołę i wiem, że warto się uczyć, jestem mgr inż. mechanikiem i mechatronikiem-dobrze zarabiam i mam ciekawe, choć odpowiedzialne stanowisko. Uczcie się, bo warto!
-4

Guest

Czas zmarnowany jak w większości Polskich szkół realizujących program ogłupiania i produkowania taniego pracownika dla UE czy też niemieckich fabryk , zakładów w Polsce.
+2

tunia

Były ekonomik też je prowadził. Nie wiem jak w tym przypadku, ale w ekonomiku były one darmowe w ramach pozyskanego funduszu i nauczycielki prosiły absolwentów, aby tylko się zapisali, nawet bez uszczęszczania na zajęcia, bo chętnych brakuje i będą mieli cofniętą zgodę, jak grupy nie zbiorą. No ciekawe, czy tutaj przypadkiem nie będzie podobnie.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Czy są klasy wielozawodowe ?

Szkoła uruchamia w Barlinku kształcenie zaoczne, dające przede wszystkim absolwentom liceum i technikum zawód. Zajęcia w piątek po południu i w sobotę.
+5

Guest

Plac przed szkołą z pękających płyt betonowych woła o pomstę do nieba.Czy ktoś to w końcu naprawi? Mija 26 lat odkąd opuściłem mury tej szkoły wtedy nie wyglądał dobrze i jest z tym placem coraz gorzej.Poprostu wstyd.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież