Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W nawiązaniu do artykułu i słów przesłanych przez czytelnika, dotyczących braku dyskusji między kandydatami na Burmistrza Barlinka, do naszej redakcji wpłynął list od Kandydata KW PiS na Burmistrza Barlinka – Stanisława Smoła.

Szanowni Państwo!

W nawiązaniu do dyskusji toczących się na lokalnych portalach internetowych w kwestii możliwości zorganizowania debaty przedwyborczej z udziałem kandydatów na burmistrzów, deklaruję chęć udziału w debacie i mam nadzieje, że pozwoli to rozwiać szereg wątpliwości.

Debata będzie wspaniałym zakończeniem kampanii i umożliwi mieszkańcom Gminy Barlinek podjęcie decyzji zgodnych z ich oczekiwaniami i potrzebami. Każde takie spotkanie daje szansę na poznanie nawet tych najmniejszych problemów, przedstawienia różnych rozwiązań, co uważam za ważne dla mieszkańców i kandydatów na ich przedstawicieli. Debata daje możliwość Dialogu o przyszłości naszej małej Ojczyzny!

Najważniejsze to Rozmawiać i Szanować się wzajemnie.

Pozdrawiam serdecznie
Stanisław Smoła
Kandydat KW PiS na Burmistrza Barlinka

 

barlinek

 

[Artykuł sponsorowany]

 

Komentarze

+3

Guest

Wszystko zależy od tego ile jest "ukrytych" sympatyków PiS w lewicowym i pełnym układów Barlinku. Ile z nich pójdzie do Wyborów. Nikt tego do końca nie wie, dlatego pozostali kandydaci starają się przynajmniej oficjalnie lekceważyć kandydata PiS bo co to on wie, bo bibliotekarz, bo swojego zdania nie będzie mi i takie tam bzdury. Ale tak nieoficjalnie, jak się z nimi porozmawia to się boją z powodu, który wymieniłem na początku...... Dlatego może on być czarnym koniem tych wyborów i ma duże szansę.
+10

Guest

Nie jestem z Barlinka ale często bywam w mieście i bibliotece. Obserwuję co się tam dzieje i miałam okazję rozmawiać z p. Smołą. Jest naprawdę miły człowiek z wiedzą o mieście i tym co się w nim dzieje. Ma swoje zdanie i jak się dowiedziałam, że startuje z PiS to mnie zatkało. On w żaden sposób nie pasuje do tej partii. A większość imprez i akcji robi bo chce. Pracując tam gdzie pracuje mógłby siedzieć i wypożyczać książki i tak od wypłaty do wypłaty bo to co robi to i tak niezostanie docenione. A jednak mu się chce i mógłby więcej gdyby pracował gdzie indziej.
+15

Guest

Ma prawo kandydować, jest Polakiem i to Jego Gmina. Jaki ma program dla Gminy i jej Mieszkańców powinniśmy się dowiedzieć przed głosowaniem (od innych Kandydatów też).
+10

Guest

Cytuję Guest:
Chyba mi umknęło Ale ten pan dotychczas raczej nie był widoczny w jakiejkolwiek działalności na rzecz Barlinka prócz zawodowej. I tak zaraz na najwyższy szczebel władzy gminy? Skromność czy arogancja?

Odpowiadam: odpowiedni wiek kandydata 39- lat; wykształcenie wyższe dzienne- politologia; podyplomowe: pablik relejszyn; bibliotekarstwo; historia a przede wszystkim znana mi dobra opinia w kontaktach z ludźmi. Zgłoszenie gotowości do debaty to profesjonalizm. Domyślam się że nie jest z pana opcji ale to nie nazywa się arogancja tylko DEMOKRACJA. Pozdrawiam.
+31

Guest

witam wszystkich a ja mam pytanie do obecnej władzy czy jest zaplanowany dowóz wyborców z wiosek do lokali wyborczych bo wielu starszych samotnych ludzi /wyborców/ się pyta, bo logiki w podziale na okręgi ja nie widzę chyba że tam gdzie kandydat obecnej władzy mieszka tam ma u siebie lokal wyborczy od sprawiedliwośc
+13

Karlik

Cytuję Guest:
Chyba mi umknęło Ale ten pan dotychczas raczej nie był widoczny w jakiejkolwiek działalności na rzecz Barlinka prócz zawodowej. I tak zaraz na najwyższy szczebel władzy gminy? Skromność czy arogancja?

Chyba większość kandydatów na fotel burmistrza tak ma z wyjatkiem p. Zielińskiego. Lewandowska, Lewandowski?

Tradycje prawicowe w Barlinku dopiero rodzą się. Ktoś musi uczynić dobry początek. Trzymam kciuki za tego kandydata. Powodzenia.
+2

Guest

Chyba mi umknęło Ale ten pan dotychczas raczej nie był widoczny w jakiejkolwiek działalności na rzecz Barlinka prócz zawodowej. I tak zaraz na najwyższy szczebel władzy gminy? Skromność czy arogancja?
+5

Luna

Cytuję Guest:
To prawda Barlinek jest lewicujący ale jest też dużo ludzi o odmiennych poglądach czy nawet prawicowych, trzeba im dać szansę i najwyższy czas żeby się uwidocznili.

Zgadzam się z tą opinią w 100%.
Ja mam prawicowe poglądy i bardzo się cieszę, że w końcu będzie na kogo głosować.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież