Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 sobota 20 lipca 2024r.   imieniny: Czesław, Leon, Małgorzata

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Drodzy Mieszkańcy Gminy Barlinek, za nami pierwsza odsłona wyborów samorządowych. Na wstępie chcę pogratulować Nam Drodzy Mieszkańcy mobilizacji, której najlepszym wyrazem jest wzrost frekwencji w odniesieniu do poprzednich wyborów. Jestem niezmiernie dumny, że w naszym społeczeństwie rośnie świadomość siły każdego głosu.

Jednocześnie gratuluję wszystkim kandydatom, ubiegającym się o mandat społeczny, zaangażowania i kampanii prowadzonej zgodnie z zasadami fair play. Osobiście liczę na współpracę ponad podziałami i przekonaniami politycznymi. To Barlinek i jego Mieszkańcy są najważniejsi.

W niedzielę poczyniliśmy także pierwsze kroki w określeniu kierunków rozwoju Naszego Miasta. Widać wyraźnie, że większość mieszkańców oczekuje zmiany jakościowej. Aż 59% z Nas nie satysfakcjonuje sposób zarządzania Gminą przez obecnego burmistrza. Czuję się odpowiedzialny, aby nie zawieść Państwa oczekiwań i dlatego w dniu 23 października br. wystosowałem zaproszenie dla Pana Dariusza Zielińskiego do uczestnictwa w debacie. Umożliwi to rzetelną ocenę kandydatów i ich programów.

Dziękuję za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście. Wierzę, że pełna mobilizacja i aktywność jaką wspólnie już wykazaliśmy zapewni oczekiwany progres. Zapraszam, 4 listopada br. ponownie spotkajmy się przy urnach wyborczych, proszę Państwa o poparcie.

Z wyrazami szacunku
Cezary Krzyżanowski
kandydat na Burmistrza Barlinka

www.inicjatywadlabarlinka.pl 

 

barlinek

 

[Artykuł sponsorowany]