Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Kandydat na Burmistrza Barlinka Cezary Krzyżanowski, odpowiadając na przekazany przez Dariusza Zielińskiego list opublikowany na łamach naszej strony, zaproponował datę i miejsce mającej odbyć się jeszcze przed ciszą wyborczą debaty.

W odpowiedzi kierowanej do obecnego burmistrza a zarazem kandydata Dariusza Zielińskiego, Cezary Krzyżanowski zaproponował dwie daty - 29 lub 30 października godz. 18.00. Moderatorem dyskusji, miałby być dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem Jacek Słomka.

 

REKLAMA

 

Forma debaty, według propozycji, ma mieć charakter otwarty i odbyć się w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury, tak aby mieszkańcy Gminy Barlinek mieli możliwość w niej uczestniczyć. Tematy, wokół których toczyłaby się rozmowa to – polityka społeczna i ochrona zdrowia, inwestycje i infrastruktura, przedsiębiorczość, oświata, kultura i sport, ochrona środowiska i ekologia oraz samorząd.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią listu.

 

barlinek

barlinek

 

Komentarze

+1

Marceli

Cytuję Guest:
Ja nie pójdę na wybory. Zieliński nie jest dobrym burmistrzem, a Krzyzanowskiego nie znam, w ogóle faceta nie kojarzę. Nie mam po prostu na kogo zagłosować w drugiej turze. Marceli rozumiesz mnie?

a dlaczego powinienem rozumieć wszystkich tych, co wątpią? Od rozumienia i skwitowania braku wiary jest ... nasz Burmistrz, który przyjmuje w poniedziałki od godziny 14.30 do 14.45
+5

Luna

Cytuję Guest:
Cytuję Luna:
Cytuję Guest:
Jak zwykle Panie Cezary konkretnie i na temat, Dlatego powtarzam ciągle ze młodość młodość i jeszcze raz młodość. Jestem po 50 i wiele rzeczy już mi się nie chce robić a słowa....język nie ma kości....dlatego stawiam na młodych. Bo oprócz gadania jeszcze im się chce działać.

Bez przesady. Pan Zieliński, to jeszcze nie stetryczały dziadek. To mężczyzna w sile wieku i w pełni swoich zdolności intelektualnych. Zrównoważony i kulturalny. Na pewno ma wiele do zaoferowania. Co prawda mój kandydat na burmistrza przepadł, ale z tych co pozostali na placu boju, zdecydowanie wybieram p. Zielińskiego. Dla mnie, z całym szacunkiem dla pana C.Krzyżanowskiego, ale stawianie na tego młodego kandydata, to trochę jak stawianie na kota w worku. Stawka jest zbyt wysoka, aby tak mocno ryzykować.
Pan C.Krzyżanowski ma przed sobą jeszcze wiele czasu i wiele szans, aby w przyszłości dać poznać się lepiej wyborcom i zrobić karierę polityczną.

Otóż Pan Krzyżanowski pracował już w urzędzie ,posiada doświadczenie i zapewniam ogromną wiedzę mimo młodego wieku. Natomiast zapału u Pana Zielińskiego nie widziałam ,ani konkretnych działań odkąd zasiadł w fotelu burmistrza. Inwestycje które są w Barlinku realizowane to jednak po przednim burmistrzu.nieoklamujmy się .

No, bez przesady. Sugerujesz, że Pan Zieliński przez te wszystkie lata nic nie zrobił od siebie tylko realizował plan swojego poprzednika? Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Skąd u Ciebie taka gruntowna wiedza na ten temat? Jesteś blisko obecnego burmistrza i kopiesz pod nim dołki?
Ponadto posługujesz się ogólnikami. Ile lat pracował pan C.Krzyżanowski w urzędzie i na jakim stanowisku?
+2

Guest

Cytuję Luna:
Cytuję Guest:
Jak zwykle Panie Cezary konkretnie i na temat, Dlatego powtarzam ciągle ze młodość młodość i jeszcze raz młodość. Jestem po 50 i wiele rzeczy już mi się nie chce robić a słowa....język nie ma kości....dlatego stawiam na młodych. Bo oprócz gadania jeszcze im się chce działać.

Bez przesady. Pan Zieliński, to jeszcze nie stetryczały dziadek. To mężczyzna w sile wieku i w pełni swoich zdolności intelektualnych. Zrównoważony i kulturalny. Na pewno ma wiele do zaoferowania. Co prawda mój kandydat na burmistrza przepadł, ale z tych co pozostali na placu boju, zdecydowanie wybieram p. Zielińskiego. Dla mnie, z całym szacunkiem dla pana C.Krzyżanowskiego, ale stawianie na tego młodego kandydata, to trochę jak stawianie na kota w worku. Stawka jest zbyt wysoka, aby tak mocno ryzykować.
Pan C.Krzyżanowski ma przed sobą jeszcze wiele czasu i wiele szans, aby w przyszłości dać poznać się lepiej wyborcom i zrobić karierę polityczną.

Otóż Pan Krzyżanowski pracował już w urzędzie ,posiada doświadczenie i zapewniam ogromną wiedzę mimo młodego wieku. Natomiast zapału u Pana Zielińskiego nie widziałam ,ani konkretnych działań odkąd zasiadł w fotelu burmistrza. Inwestycje które są w Barlinku realizowane to jednak po przednim burmistrzu.nieoklamujmy się .
+13

Guest

Po pierwsze rację ma osoba która pisze o GT. Wyborcy strzelacie sobie w kolano wybierając osobę ze swojego środowiska na kolejną kadencję do rady, która nic nie zrobiła w sytuacji gdzie notorycznie co tydzień mieszkańcy GT są truci, a nie przepraszam 2 tygodnie przed wyborami zostały wywieszone informacje na klatkach w blokach i smrodzie, który wszyscy znają, ot taka siła wyborów. Druga sprawa, wyborcy!!! wszelkie obiecanki Pana Cezarego to nic innego jak cała strategia na przyszłe lata gminy Barlinek nic innego przecież żaden kandydat nie wymyśli, musi iść drogą, która została podyktowana budżetem Barlinka, więc moja ocena jest taka: wygra raczej osobowość!!!
-3

Guest

Ja nie pójdę na wybory. Zieliński nie jest dobrym burmistrzem, a Krzyzanowskiego nie znam, w ogóle faceta nie kojarzę. Nie mam po prostu na kogo zagłosować w drugiej turze. Marceli rozumiesz mnie?
+7

cwiklinski

A ja wzywam obydwu Kandydatów do podania adresu mailowego Ich sztabów wyborczych lub adresu uzgodnionego Moderatora debaty, na który Wyborcy będą mogli zgłaszać pytania do
zadania Kandydatom przez Moderatora podczas debaty.
Redakcję Barlinek24 proszę o publikowania napływających pytań, aby nie powtarzać pytań już zgłoszonych.
Mam nadzieję, że tak zasłużony dla aktywacji obywatelskiej naszego społeczeństwa lokalnego, portal Barlinek24 zechce podjąć ten temat.
-9

Guest

Zgadzam się z przedmówca dostał się Pan Cezary do Rady Miejskiej to najpierw niech się troszkę podszkoli, a za 5 lat może kandydować na fotel Burmistrza. A poza tym miał przerwę w pracy samorządu barlineckiego, to teraz musi się podszkolić!!!! To moja dobra rada!!! A nie popisywanie się na facebooku!!!!!!! żenada
+22

Luna

Cytuję Guest:
Pan Krzyżanowski powinien podnieść sprawę zatruwania GT przez Hacon. Haconowi trzeba pomóc pozyskać środki unijne i inne na zainstalowanie w zakładzie odpowiednich do procesu technologicznego urządzeń filtracyjnych.
Nie tylko ja, ale i inni mieszkańcy GT poprą pana Krzyżaniwskiego w wyborach. Pan Zieliński poza wzajemnymi komplementami z tą firmą nie zrobił nic w ubiegłej kadencji.

Dziwni mieszkańcy GT jesteście. Wypominacie Panu Zielińskiemu bierność w sprawie trucia powietrza przez Hacon i jednocześnie wybieracie ze swojego środowiska radnego, który od lat nic skutecznego nie zrobił w tej bulwersującej kwestii. Chcecie, żeby było, jak było i jednocześnie jakby nie chcecie. Zdecydujcie się w końcu na coś konkretnego. Porządki zaczyna się robić przede wszystkim na własnym podwórku.
+6

Luna

Cytuję Guest:
Jak zwykle Panie Cezary konkretnie i na temat, Dlatego powtarzam ciągle ze młodość młodość i jeszcze raz młodość. Jestem po 50 i wiele rzeczy już mi się nie chce robić a słowa....język nie ma kości....dlatego stawiam na młodych. Bo oprócz gadania jeszcze im się chce działać.

Bez przesady. Pan Zieliński, to jeszcze nie stetryczały dziadek. To mężczyzna w sile wieku i w pełni swoich zdolności intelektualnych. Zrównoważony i kulturalny. Na pewno ma wiele do zaoferowania. Co prawda mój kandydat na burmistrza przepadł, ale z tych co pozostali na placu boju, zdecydowanie wybieram p. Zielińskiego. Dla mnie, z całym szacunkiem dla pana C.Krzyżanowskiego, ale stawianie na tego młodego kandydata, to trochę jak stawianie na kota w worku. Stawka jest zbyt wysoka, aby tak mocno ryzykować.
Pan C.Krzyżanowski ma przed sobą jeszcze wiele czasu i wiele szans, aby w przyszłości dać poznać się lepiej wyborcom i zrobić karierę polityczną.
-5

Guest

Pan Cezary Krzyżanowski "gra na debatę" bo po jego stronie jest "piłeczka". Zdobył przeszło 1200 głosów mniej i musi przekonać pozostałych wyborców żeby zagłosowali na niego albo zostali w domu bo wydaje mi się, że ma bardziej zdyscyplinowanych wyborców niż Burmistrz. Szczególnie PiSowscy wyborcy mogą zostać w domu bo dla nich to wybór lepszego zła. Do wzięcia jest 2500 głosów. Ryzykuje debatę bo musi. Gdyby tak nie było to już wcześniej zgłosił się do niej a nie dopiero teraz. Będzie ciekawie :)

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież