Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 poniedziałek 22 lipca 2024r.   imieniny: Albin, Bolesława, Bolisława

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy. Dzięki Państwu jestem w drugiej turze wyborów na urząd Burmistrza Barlinka. Liczę, że wezmą Państwo udział w głosowaniu w dniu 04.11.2018. Tylko głosując, mają Państwo realny wpływ na przyszłość Barlinka. Doceniam każdy głos oddany w wyborach. To przejaw Państwa troski o samorząd.

 

 

Moje główne propozycje, dotyczące miasta i gminy Barlinek, koncentrują się na poprawie jakości życia Mieszkańców – zaczynając od bezpłatnej, ekologicznej komunikacji miejskiej, poprzez walkę o poprawę sytuacji seniorów, lepszy dostęp do opieki zdrowotnej, czyste powietrze, inwestowanie w innowacje, aż po systematyczne zwiększanie obszarów zielonych. Przedsiębiorca, rolnik, obywatel będzie traktowany jak partner dla samorządu. Rozwój miasta, to rozwój jego mieszkańców.

Gwarantuję dynamizm i skuteczność w działaniu! Barlinek nie może być więcej na tak dalekim 620 miejscu w rankingu gmin najlepiej pozyskujących fundusze unijne (dla przykładu Myślibórz jest na 212 miejscu). Wykorzystajmy nasze szanse, by rozwiązać najpilniejsze potrzeby Mieszkańców.

Proszę o Państwa poparcie. Będzie to dla mnie wielki zaszczyt, jeśli obdarzą Państwo mnie swoim zaufaniem. Państwa głos poparcia, będzie głosem na TAK dla dobrej przyszłości miasta i gminy Barlinek. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności.

 

Z wyrazami szacunku

Cezary Krzyżanowski

Kandydat na Burmistrza Barlinka

www.inicjatywadlabarlinka.pl

Sfinansowano ze środków KWW Inicjatywa Dla Barlinka

 

barlinek 
WYWIAD Z KANDYDATEM NA BURMISTRZA
CEZARYM KRZYŻANOWSKIM

barlinek
DEKLARACJA PROGRAMOWA

 

barlinek

barlinek

 

[Artykuł sponsorowany]