Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

W maju w Barlinku, odbędzie się wyjątkowa impreza sportowa. Będzie to I Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”. Organizatorami zawodów są Barlinecki Ośrodek Kultury, Gmina Barlinek, Wierzbicki Running Project a także BBL Barlinek. Biegacze do pokonania będą mieli ok. 10 km a trasa będzie wiodła Puszczą Barlinecką wokół jeziora.

W biegu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Zawodnicy w wieku 16-18 lat (którzy w dniu biegu nie osiągnęły jeszcze pełnoletniości) zobowiązani są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów.

 

REKLAMA

Bieg „Szlakiem Przygody nad Jeziorem Barlineckim”, odbędzie się 26 maja (niedziela) o godz. 10.00.  Start i meta, zlokalizowane zostały na Stadionie Miejskim  im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

Na bieg możesz zapisać się elektronicznie już dziś! Termin zgłoszeń internetowych do 19 maja, jeśli uczestnik chce mieć personalizację numeru startowego.

Za udział w biegu, obowiązują opłaty startowe – w przypadku zapisów do dnia 26 kwietnia – 30 zł a od dnia 27 kwietnia – 50 zł.

Dla najlepszych, organizatorzy przewidzieli nagrody. W klasyfikacji OPEN nagradzanych będzie pierwszych trzech zawodników i zawodniczek. W klasyfikacji OPEN mężczyzn oraz kobiet dla pierwszej trójki organizator zapewnia nagrody finansowe. W klasyfikacji wiekowej nagrody rzeczowe.

W kategoriach wiekowych nagradzanych będzie trzech pierwszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

KOBIETY: K-16 (16-29 lat), K-30 (30-39 lat), K-40 (40-49 lat), K-50+ (50 lat i starsze)   

MĘŻCZYŹNI: M-16 (16-29 lat), M-30 (30-39 lat), M-40 (40-49 lat), M-50 (50-59 lat), M-60 (60 lat i starsi).

Każdy z zawodników, na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

 

Limit zawodników biorących udział w biegu wynosi 300 osób.

Nie czekaj!   Zapisz się już dziś.

 

Do biegu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

barlinek

Wstępna mapa trasy biegu.
Szczegółową mapkę organizatorzy opublikują bliżej daty biegu.

 

Komentarze

+14

Guest

Brawo ! Jedyne co dziwi to ze dopiero teraz. Takie warunki do biegania plus baza noclegowa . Super inicjatywa wspaniala promocja dla miasta

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież