Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)

Już w najbliższy weekend (2-3.03.2019 r.) na hali tenisowej przy ul. Sportowej odbędą się III Otwarte Halowe Mistrzostwa Barlinka w grze podwójnej w tenisie ziemnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków białego sportu do przyjścia i kibicowania zawodnikom.

Poziom tego turnieju z roku na rok się podnosi, a my mamy przyjemność gościć zawodników z coraz bardziej odległych części naszego kraju. W tej edycji swój udział zapowiedzieli już zawodnicy m.in. z Poznania, Złotowa, Koszalina, Szczecina czy Konina. Są wśród nich kilkukrotni Mistrzowie Polski rozgrywek PZT SiA, co zwiastuje zaciętą turniejową rywalizację. W roku ubiegłym zwyciężyli Szymon Bunda i Przemysław Glapiak. 

REKLAMA

Czy tym razem puchar także pozostanie w Barlinku?

Poniżej przedstawiamy harmonogram turnieju: 

Sobota (02.03.19 r.) godz. 8.00-20.00 - gry eliminacyjne

Niedziela (03.03.19 r.) od godz. 10.00 - półfinały, następnie mecz o 3 miejsce, finał przewidziany jest na godz. 14:00 (czas orientacyjny).

 

Zapraszamy
Akademia Tenisa Barlinek

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież