Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
JEDEN STRZAŁ
3 października o godz. 19.00 w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera filmu "Jeden Strzał", którego trailer mogliśmy obejrzeć w maju.

fotorelacja

Kamil Mielcarek i Mateusz Hajduk powitali przybyłych na premierę gości, w tym takie osobistości jak Burmistrz Miasta Zygmunt Siarkiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Zieliński, Komendant Policji Sławomir Koruc i Wiceprezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Województwa Lubuskiego Edward Mazur.

Scenariusz do filmu został napisany przez Mateusza Hajduka, a producentem był Kamil Mielcarek, obaj podzielili się reżyserką. Chłopakom udało się zaangażować do współpracy wiele osób/organizacji m.in. Burmistrza Miasta, Komendę Policji w Barlinku, WOPR w Gorzowie i Lubniewicach, a nawet dilera samochodowego "Saab Kozłowki Szczecin". Film miał wiele błędów, ale jak na pierwszą produkcję zrobiony był z dużym rozmachem.

REKLAMA

Po filmie i bonusie, którym były „sceny nieudane”, aktorom zostały wręczone dyplomy w 9 kategoriach m.in. najlepsza rola męska, najlepsza rola najemnika i najlepszy aktor romantyk. Potem zostały wręczone podziękowania organizacjom oraz osobom, które przyczyniły się do powstania filmu. Pamiętajmy, że mówimy o 16 latkach, którzy poświęcili swój wolny czas na kręcenie filmu. Powinniśmy dawać szansę takiej młodzieży na rozwój, bo kto wie, może dzięki nim Barlinek będzie kiedyś znany nie tylko z turystyki, teatru czy imprez, ale właśnie z filmów.

Za pośrednictwem portalu BARLINEK24 twórcy kierują podziękowania dla:
- Burmistrza Miasta Pana Zygmunta Siarkiewicza
- Komendanta Policji w Barlinku
- WOPR Gorzów/Lubniewice
- BOK
- CIT Barlinek
- PG2
- Pogotowia Ratunkowego w Barlinku
- Arkadiusza Plenznera - firma ,,Omega”
- Edwarda Hajduka
- Urszuli Stasiak
- Bartka Wawrzynowicza

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/jeden_strzal/] title:=[Foto: K.S.M. Barlinek] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież