Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9)

O tym, że wyposażenie Szlaku Przygody przy Jeziorze Barlineckim jest co pewien czas niszczone, na naszej stronie pisaliśmy. Tym razem pokazujemy zdjęcia, jakie do naszej redakcji nadesłał czytelnik.

Napisał też taki komentarz. "Gdzie te kamery? Jeżeli na to pozwolimy, jak te zwierzęta będą wyglądały po całym sezonie?". Jak się dowiedzieliśmy w barlineckim Urzędzie Miejskim, kamery zainstalowane na szlaku działają. Nagrywają wszystko, co tam się dzieje.

REKLAMA

W tym konkretnym przypadku, jeżeli stwierdzone zostaną jakiekolwiek zniszczenia, nagrania zostaną udostępnione policji, w celu ustalenia sprawców. Dodatkowo pojawią się tam tabliczki informujące o zakazie takich "zabaw", jak te na prezentowanych zdjęciach.

Dodajmy także, że kamery działają także na tzw. spalonce w Moczkowie. Po ostatnim weekendzie także i tam dali o sobie znać wandale.

js

 

barlinek

 

barlinek

Komentarze

+5

Guest

Masa ludzi robi zdjęcia na tych plastikowych zwierzetach, a jeszcze więcej sądza tam swoje dzieci. Wszystko publikowane na FB z masą polubień zadnego negatywnego komentarza. Dlaczego akurat te zdjęcia znalazły się na brlnk24? Bo są w nocy, a w ręku jest piwo?
+1

Guest

Proponuję zebrać grupę śmiałków, uzbroić się w widły i pochodnie i patrolować szlak przygody w weekendy. Ot tak, żeby spełnić swój obywatelski obowiązek. Widzę mamy tu samych lokalnych patriotów gotowych oddać życie za plastikowe posążki.

Guest

Ludzie, skąd w Was tyle jadu? Jak pakujecie tłuste dupska swoich dzieci na te "cuda", to wszystko jest okej? Miejcie litość i chociaż przez chwilę zatrzymajcie się i zastanówcie nad sobą. Przecież widać, że ci ludzie nie zrobili niczego złego. Wsiedli, zrobili zdjęcie i koniec. To ma być wandalizm? Chyba na nowo tworzycie definicję tego słowa. Z każdym takim wpisem mam coraz większą ochotę uciekać z tego miasta, w którym coraz więcej jadu, nienawiści, złośliwości. Kim Wy jesteście, żeby oceniać tych ludzi? Chcecie bawić się w boga? Sędziowie i władcy wszechświata się znaleźli. Proponuję, żeby każdy zajął się własnym życiem i wychowywaniem swoich cudownych dzieci. A ci młodzi ludzie niech się bawią. Nie ma zakazu, nikt nie złamał prawa. ***
-2

Guest

Ciekawe jak Straż dojedzie do ......omg kolejnego pożaru. Radiowóz policyjny też patrolował ten teren w nocy i wieczorami. Wiem , że zaraz sypną się odpowiedzi niech wyjdą z radiowozu i ruszą tyłki......ale jak będzie nagłe wezwanie do innej interwencji to muszą szybko zareagować.
-1

lubudubu.rezerwacja@gmail

Nie wierzę, że ktoś pisze komentarze, że to dzieci i nic złego nie robią skoro na fotkach wyraźnie widać ***

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież