Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zderzenie samolotów
11 października nad lasem w miejscowości Altranft zderzył się samolot pasażerski ze śmigłowcem. Oba samoloty spadły na las co doprowadziło do pożaru.

Do działań skierowano służby ratownicze z Niemiec i Polski z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego w tym również jednostkę z Barlinka. Do zadań ratowników należało ugaszenie pożaru, ewakuacja poszkodowanych z miejsca zagrożenia.

REKLAMA

Na szczęście całe zdarzenie zostało zaaranżowane. Były to ćwiczenia służb ratowniczych.

G.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/cwiczeniaosp/] cols:=[4]}

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież