Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Kiedy wróci Gęsiarka?
Jest taka mądrość ludowa: "Czas leczy rany" i wielu z nas doświadczyło prawdziwości tych słów. Od każdej reguły są jednak wyjątki, co doskonale widać na barlineckim Rynku. Choć czas biegnie nie chcą się zagoić rany naszej Gęsiarki. Brakuje nam wieloletniego symbolu Barlinka.

Imagemp3

Kilka wycieczek zagranicznych wyjechało bez symbolicznego, pamiątkowego zdjęcia przy fontannie na rynku, kilka osób skrytykowało obecny wygląd fontanny... Kiedy Gęsiarka wróci na swoje miejsce? Padło kilka obietnic, a rzeźby nie ma. Garść informacji dostarczył nam Burmistrz swoją wypowiedzią na 27 Sesji Rady Miejskiej dnia 29.09.2008:

{jgmp3 file:=[gesiarka.mp3]}

P.S. Krąży po Barlinku plotka, że w tym roku na znak protestu przeciw wandalizmowi nie będą przyznawane wyróżnienia w postaci „Złotych Barlineckich Gęsiarek”. Pytane przez nas osoby z Kapituły nie potwierdziły tej informacji. Czy jednak w tym roku nagroda Gęsiarki bez Gęsiarki będzie miała właściwy wymiar? Może jednak coś się zmieni i czas zaleczy rany...

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież