Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (4)

01 września to bardzo pracowity dzień dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pełczycach. Tuż przed godz.17.00 otrzymali wezwanie po pożaru lasu przy wyjeździe z Pełczyc w stronę Barlinka.

Płonął tam las sosnowy a z ogniem walczyły dwa zastępy OSP z Pełczyc, po jednym z OSP Płotno, Boguszyny i JRG Choszczno. Na miejscu pracowali także leśnicy z Nadleśnictwa Barlinek. Spłonęło około 1 ha lasu. 

REKLAMA

Niecałą godzinę po pierwszym wezwaniu, konieczne był szybkie przemieszczenie się do Jarosławska, bowiem stamtąd napłynęło kolejne zgłoszenie. Tam, płonie ok. 120 balotów słomy.

Jak udało nam się dowiedzieć od strażaków z OSP Pełczyce, akcja gaśnicza potrwa jeszcze wiele godzin. Na miejscu pracuje OSP Pełczyce, OSP Krzęcin i OSP Zamęcin.

monikary

 

Foto: OSP Pełczyce

barlinek

 

 

Komentarze

+16

Guest

Troszke to dziwne ze ostatnimi czasy jak jest pozar to po chwili zaraz jest gdzies niedaleko drugi. Zbieg okoliczności czy komus sie nudzi

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież