Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

15 września w stolicy Niemiec Berlinie, odbyła się Amatorska Liga Boksu Tajskiego. Zawody były skierowane do młodych wojowników, którzy zaczynają swoją przygodę ze sportami walki, mimo to emocji nie zabrakło.

Trzyosobowa reprezentacja BORAN Team, również miała okazję uczestniczyć w tej imprezie. Pomimo młodego wieku, chłopaki dali dobre walki i jak zwykle poruszyli widownię. Przez wszystkie rundy były mocne wymiany ciosów a o wynikach musieli decydować sędziowie.

REKLAMA

Maksymilian Pilarski, po mocnym boju wygrywa na punkty, Karol Prusiński decyzją sędziowską ulega swojemu przeciwnikowi i przegrywa minimalnie na punkty. Jedna walka zakończyła się walkowerem dla naszego reprezentanta Michała Stachurskiego. 

Zawodnicy Boran Team dali z siebie wszystko i jak zwykle pokazali serducho do walki, przed nami kolejne wyzwania i ciężka praca na treningach - skomentował trener Krzysztof Woźniak. Podziękowania od całego teamu, dla osób i firm, które nas wspierają finansowo: Sinnplus zabezpieczenia antykorozyjne, Vega Barlinek, Kantor Dębno, Michał Najman oraz podziękowania dla Pana Kamila.

BORAN Team

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież