Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)

W dniach 12-13 września w Szczecińskim Centrum Tenisowym rozegrany został Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii skrzatów (do lat 12). W tych zawodach Akademię Tenisa Barlinek reprezentował Paweł Walaszczyk. Sobotni dzień zmagań był niezwykle udany dla Pawła. W swoim pierwszym meczu zwyciężył z Wojtkiem Czyżem 6/1 6/2, natomiast w drugim spotkaniu pokonał Jana Sawickiego 6/1 6/1.

W kolejnym dniu Paweł rozegrał mecz o awans do finału, a jego przeciwnikiem był Mateusz Figiel. Pierwszy set był niezwykle wyrównany i zakończył się wynikiem 6/3 dla Mateusza. W kolejnej odsłonie Paweł świetnie odbudował się mentalnie i zwyciężył 6/3. O losach 1,5 godz. rywalizacji zadecydował super tie break, w którym lepszy okazał się Mateusz.

REKLAMA

Pawłowi pozostał zatem mecz o 3 miejsce, w którym zmierzył się z Adamem Tomaszewskim. To spotkanie nasz zawodnik rozegrał świetnie pod kątem taktycznym i mimo wielu wyrównanych gemów, to jednak Paweł wygrywał kluczowe piłki zwyciężając w całym spotkaniu 6/3 6/1 i tym samym zajmując 3 miejsce w turnieju.

Akademia Tenisa Barlinek
Szymon Bunda i Marta Wiśniewska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież