BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (6)

Kierownik Referatu Prewencji barlineckiego Komisariatu Policji, wraz z asystentem zatrzymał na terenie Barlinka mieszkańca Lipian, który posiadał przy sobie amfetaminę. Zatrzymany przyznał się do winy. Teraz zajmie się nim sąd.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Barlinku, zatrzymali mieszkańca naszej gminy, który w październiku br. dokonał szeregu włamań do piwnic na terenie jednej z gminnych miejscowości. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

js

REKLAMA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.