Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Z wielką przyjemnością, zapraszamy naszych stałych ale także i nowych Klientów, na powtórne otwarcie Piekarni Oskroba w Barlinku przy ul. Żabiej 8a. Będziemy oczekiwać Państwa już w najbliższą środę, 18 grudnia od godz. 6.30.

Mamy nadzieję, że przypadnie Państwu do gustu nowa odsłona znanej już naszym Klientom piekarni. Niezmiennie, w ofercie znajdzie się ciepłe, chrupiące i wypiekane na naturalnym zakwasie szerokiej gamy pieczywo. Nasze wypieki to połączenie tradycji, doświadczenia i wiedzy przekazywanej pokoleniami z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Stale rozwijamy swoje umiejętności, smakujemy i słuchamy opinii Klientów. Wszystko po to, aby na Państwa stoły trafiały tylko najlepsze produkty. Zapraszamy również do skorzystania z naszej bogatej oferty śniadaniowej a także pysznych słodkich wypieków.

Specjalnie przed świętami Bożego Narodzenia, mamy dla Państwa specjalną promocję na świąteczne ciasta a dodatkowo, każdy kto w dniu otwarcia dokona zakupów za min. 15 zł, otrzyma torbę lnianą gratis. Nie zabraknie też aromatycznej, gorącej kawy w cenie 1 zł. Wszystko to 18 grudnia od godz. 6.30.

Piekarnia Oskroba
ul. Żabia 8a
poniedziałek – piątek 6.30 – 18.30
sobota 6.30 – 14.00
niedziela nieczynne

Serdecznie zapraszamy.

 

barlinek

barlinek

[Artykuł sponsorowany]