Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 4 marca 2024r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)

18 grudnia tuż po godz. 13.30, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, otrzymali wezwanie do pożaru samochodu. Na drodze pomiędzy Podgórzem a Pustacią, palił się Ford Galaxy.

Samochód zapalił się w trakcie jazdy. Kierowca zdążył z niego wysiąść, odłączyć butlę z gazem, po czym wezwał straż pożarną. Prezes OSP Mostkowo Roman Wilk w rozmowie z naszą redakcją poinformował, iż w zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

REKLAMA

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Spaleniu uległa cała komora silnika.

monikary

 

Foto: OSP Mostkowo

 

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież