Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)

Z tak otwartym i pięknym przyjęciem, Królowa i Moriana chyba jeszcze się nie spotkały. 27 lutego, na zaproszenie pielęgniarki koordynującej Beaty Kucery, personelu a przede wszystkim Pacjentów, Królowa Puszczy Barlineckiej Emanuela Kiełbasa oraz Boginka Moriana Nikola Wiśniak, odwiedziły Dzienny Dom Opieki Medycznej przy Szpitalu Barlinek.

Dziewczęta nie przyszły z pustymi rękoma, bowiem wzięły ze sobą pyszne domowe ciasto (przygotowane przez Barlinecki Ośrodek Kultury), widokówki i kalendarze. One również zostały ugoszczone ciastem i herbatą a także przede wszystkim ciepłymi rozmowami. Nie brakowało chwil wzruszeń i wspólnych fotografii. Wraz z Królową i Boginką, Pacjentów odwiedzili pracownicy Muzeum Regionalnego w Barlinku, ponieważ to właśnie muzeum sprawuje całoroczną opiekę nad Królową.

REKLAMA

W rozmowach wspominano również styczniową pokonkursową wystawę „Barlinecki anioł”. Wzięło w niej udział, z sukcesami z resztą, kilku Pacjentów z DDOM. Na zakończenie wszyscy zapewnili, iż wezmą udział w tegorocznym konkursie, który ogłoszony zostanie pod koniec roku a Królową i Morianę zaproszono na kolejne spotkanie. Tym razem jak będzie nieco cieplej, kiedy będzie można usiąść w ogródku na ławeczce, wypić herbatę i podziwiać piękno barlineckiego lasu.

monikary

 

barlinek

barlinek

barlinek

  

Komentarze

+13

Guest

Duże brawa dla personelu D Dom a w szczególności dla pani Beaty za to że włożyła dużo swojego serca , żeby ludzie starsi mogli się dostać i radośnie spędzić dzień.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież