Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 2 marca 2024r.   imieniny: Paweł, Piotr, Radosław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
2.6 1 1 1 1 1 Ocena 2.60 (5)

03 kwietnia przed godz. 23.00, doszło do zdarzenia drogowego tuż za Barlinkiem w kierunku Krzynki. Kierujący samochodem osobowym VW Passat, uderzył tam w drzewo. Po przybyciu na miejsce pierwszych jednostek ratownictwa, nie zastano w pojeździe ani kierowcy ani ewentualnych pasażerów. Wszyscy się oddalili.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek oraz policjantów z Komisariatu Policji w Barlinku, którzy będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia.

REKLAMA

Jak tylko uda nam się dowiedzieć czegoś więcej od oficera KPP w Myśliborzu, natychmiast Państwa poinformujemy. 

monikary 

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

Komentarze

Guest

Oj Jacek, Jacek jesteś bystry chłopak, a nie możesz zrozumieć o czym mówi minister, myślę,że nie słuchałem dokładnie. Maseczka, która ty masz na twarzy zabezpiecza Twojego sąsiada, który jest w pblizu przed ewentualnym wirusem ,którego ty możesz rozprzstrzeniac, o tym nie wiedząc. To samo dotyczy tego sąsiada w stosunku do Ciebie. Popieram , wszyscy powinni nosić maseczki, nie 100 procentowo zabezpieczy, ale znacznie ograniczy ilość zarazen.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież