BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)

Po raz kolejny droga wojewódzka nr 151 na odcinku Barlinek - Łubianka, okazała się zdradliwa. Dziś, 20 czerwca ok. godz. 14.30, dachowało tam osobowe Audi. Samochodem podróżowała czteroosobowa rodzina, rodzice z dwójką dzieci.

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu Jacek Poleszczuk, na chwilę obecną Policja ustala okoliczności i przyczyny zdarzenia. Na czas akcji ratowniczej, droga była zablokowana.

REKLAMA

Wszystkie osoby podróżujące samochodem zostały przetransportowane do szpitala w Gorzowie, jednak ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Na miejscu pracowały dwa zastępy OSP Barlinek, dwa z JRG w Myśliborzu, dwie karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policja. 

 

monikary 

 

Foto: OSP Barlinek

barlinek

barlinek

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.