BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1

23 czerwca tuż po godz. 20.00, strażacy z OSP Barlinek otrzymali wezwanie do pożaru na terenie byłych zakładów drzewnych przy ul. Jeziornej.  W lasku płonęły śmieci oraz drzewo.

 

REKLAMA

Pożar udało się szybko zlokalizować oraz ugasić. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym miejscu. W akcji gaśniczej wzięły udział dwa zastępy OSP Barlinek.

Był to już drugi wyjazd barlineckich druhów dzisiejszego dnia. Wcześniej, po godz. 15.00, wraz z Jednostką Ratowniczo - Gaśniczą z Myśliborza, otrzymali wezwanie do pożaru komina w Dziedzicach.

 

monikary

 

barlinek

 

Komentarze

+9

Guest

Śmiech na sali do dziedzic gdzie jednostka z mostkowa miała 4km to wysłali jednostkę która była dalej 15km . Przejeżdżałem koło remizy i napewno jednostka czekała ale cóż wysłali nie ich
Chłopaki trzymajcie się

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.