Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A

Prywatna Praktyka Neurologopedyczna i Logopedyczna Katarzyna Wiesiołowska w Barlinku oferuje niemowlętom wymagającym wczesnej interwencji, dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym wsparcie przy zaburzeniach językowych. 

Pomagamy w zaburzeniach powstałych m.in. w wyniku: uszkodzenia mózgu, nieprawidłowego napięcia mięśniowego, wad w budowie aparatu mowy, niepłynności mowy, afazji, dysartrii, dysfagii i innych, na wskutek problemów rozwojowych, ortodontycznych,  neurologicznych, onkologicznych oraz po urazach twarzoczaszki. Ponadto, w gabinecie zajmujemy  się również  korygowaniem wad wymowy.

Gabinet prowadzi Katarzyna Wiesiołowska – patolog mowy i języka - neurologopeda, logopeda i pedagog terapeuta z wieloletnim i bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym. Poza pracą w gabinecie jest też niezależnym konsultantem neurologopedycznym na terenie szpitali oraz wykładowcą szkoleniowym - prowadzi liczne, autorskie szkolenia z zakresu neurologopedii i logopedii dla specjalistów, placówek oświatowych i medycznych w największych miastach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Poznań,  Gdańsk, Katowice i wiele innych).

Na Pacjentów czeka nowoczesny gabinet ze specjalistycznym wyposażeniem oraz poczekalnią. Gabinet na terenie Barlinka funkcjonuje z powodzeniem od prawie 8 lat.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu lub pod nr tel. 669 786 370.

 

Zapraszamy!

Prywatna Praktyka Neurologopedyczna i Logopedyczna Katarzyna Wiesiołowska

ul.1 Maja 28/7
74-320 Barlinek

tel. 669 786 370

 

barlinek

barlinek

 

[Artykuł sponsorowany]