Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (28)

Klaudia Dudzik, 25-latka z Barlinka, startuje w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi. Obecnie jest w półfinale, a głosowanie w tym etapie zaczęło się dzisiaj i potrwa tylko do wtorku (8 września). Pomożecie Klaudii?

 

REKLAMA

- Pochodzę z Barlinka i tam też się wychowałam. Po ukończeniu szkoły średniej pracowałam w biurze w Barlinku. Skończyłam studia na kierunku kosmetologii w Szczecinie, cały czas mieszkając w swoim miasteczku. Dopiero niedawno podjęłam decyzję o przeniesieniu do Gorzowa Wielkopolskiego z mojego rodzinnego miasta. Na razie nie wiem czy to decyzja na stałe, ponieważ już tęsknie za naszymi pięknymi, barlineckimi jeziorami i klimatem, które są nie do zastąpienia. Barlinek zawsze był i będzie mi bardzo bliski - mówi o sobie i regionie.

Konkurs o miano najpiękniejszej podprowadzającej, czyli Miss Startu PGE Ekstraligi, rozpoczął się w 2015 roku. W tegorocznej edycji startuje Klaudia Dudzik z Barlinka. Reprezentantka Stal Girls (podprowadzających gorzowskiej Stali) walczy o awans do finału. Właśnie dzisiaj wystartowało głosowanie w półfinale, gdzie znajduje się osiem kandydatek, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi. Głosowanie trwa do 8 września do godziny 12:00.

W jaki sposób zaczęła się przygoda Klaudii z żużlem?

 

- Miłością do żużla zaraziłam się przypadkowo. Pamiętam jak jeździliśmy na szkolne wycieczki, to moi znajomi zawsze głośno wyśpiewywali przyśpiewki stadionowe, które towarzyszyły meczom w Gorzowie. Bardzo podobał mi się ten klimat i tak zaczęłam się interesować żużlem, a przede wszystkim kibicować Stali Gorzów. Tym bardziej, że jest to bardzo blisko Barlinka. Obecny sezon jest moim trzecim jako podprowadzająca podczas meczów Stali - przyznaje.

 

barlinek

 

Jak można głosować na Klaudię? Głosować można wyłącznie w oficjalnej aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, a także na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl (wymagane jest logowanie). Można oddać wyłącznie 1 głos na wybraną kandydatkę po zalogowaniu się na stronę internetową lub do aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi. Głosowanie odbywa się dwuetapowo: przez kliknięcie na polu WYBIERZ, a potem GŁOSUJ. Finał konkursu rozpocznie się 10 września. Pomóżmy Klaudii, aby znalazła się w najlepszej czwórce!

A jak kandydatka z naszego miasta ocenia samą inicjatywę konkursów miss? - Myślę, że konkurs Miss Startu PGE Ekstraligi to świetny pomysł, dzięki któremu kibice mogą zobaczyć i poznać bliżej podprowadzające. Stadion jest na tyle ogromny, że ciężko jest nas zobaczyć z bliska, a taki konkurs to umożliwia. Dla nas, jako podprowadzających jest to wyróżnienie i sprawia, że czujemy się ważną częścią drużyny. Myślałam też kiedyś o podobnych konkursach, jak np. Miss Polski, jednak do tej pory nie zdecydowałam się wcześniej zgłosić - mówi Klaudia Dudzik.

Przypomnijmy - głosy można oddawać do najbliższego wtorku, do godziny 12:00. I każdy może zagłosować tylko raz.

Bezpośredni link do głosowania >>>

 

Dawid Lis

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież