Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
4.8461538461538 1 1 1 1 1 Ocena 4.85 (13)

Masz ochotę na coś pysznego, naturalnego, wyjątkowego? Lubisz oryginalną włoską pizzę a może gustujesz w burgerach? Zapraszamy do skosztowania prawdziwej pizzy z włoskiej mąki, oryginalnych pomidorów Marzano i sera mozzarella fior di latte.

Równie bogate w smaku są nasze burgery w wersji mięsnej i zielonej. W chłodniejsze dni rozgrzeje Cię aromatyczna węgierska zupa a nasza sałatka, pozwoli Ci choć na chwile znaleźć się na którejś z greckich wysp. Wasze sugestie sprawiają, że stale się rozwijamy, próbujemy nowych smaków, tworzymy nowe menu, starając się sprostać potrzebom naszych Gości.

Dlaczego właśnie musisz koniecznie spróbować naszych nowości? Po pierwsze, bo nie korzystamy z gotowych i mrożonych spodów do pizzy. Po drugie dlatego, że bułki wypiekamy sami. A po trzecie – ten smak sprawi, że będziecie wracać po więcej i więcej. Wyróżniają nas naturalne składniki, cudowne słodkie pomidory i oryginalny ser mozzarella.

Dodatkowo, co z pewnością jest dużym atutem – jesteśmy też vege. Jak dobrze wiecie, nie możemy Wam służyć stolikiem w restauracji, jednak polecamy się na wynos i z dowozem.

Wystarczy zadzwonić. Zapraszamy Was do zamówień.

 

Restauracja „Rozmaryn i róże” Hotelu City Park – tel. 782 777 307

 

 

barlinek

barlinek

 

[Artykuł sponsorowany]