Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
4.3846153846154 1 1 1 1 1 Ocena 4.38 (13)

W dniach 14-15 listopada na kortach przy alei Wojska Polskiego odbył się turniej Grand Prix Szczecina. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i perfekcyjnie przygotowali się do zawodów, w których łącznie wzięło udział aż 40 zawodników i zawodniczek.

W kategorii OPEN Kobiet znakomicie zaprezentowały się Małgorzata Wiśniak oraz Zuzanna Maj. Podopieczne trenera Szymona Bundy były najmłodszymi uczestniczkami turnieju lecz w sobotnich grach eliminacyjnych po fantastycznej grze awansowały do niedzielnych półfinałów. Jak się okazało w drugim dniu turnieju Gosia i Zuzia nie poprzestały na tym i wygrały oba swoje spotkania półfinałowe z wyżej notowanymi rywalkami i tym samym awansowały do finału Grand Prix Szczecina. W meczu finałowym minimalnie lepsza okazała się Gosia Wiśniak pokonując Zuzię Maj 6/3 3/6 10/7.

 

REKLAMA

 

Natomiast w kategorii OPEN Mężczyzn Szymon Bunda w sobotnich grach eliminacyjnych wygrał oba spotkania pokonując T. Kochańskiego oraz P. Leszczyńskiego i pewnie awansował do niedzielnych ćwierćfinałów. W drugim dniu zawodów po znakomitym spotkaniu z obu stron Szymon zwyciężył z M. Andrzejewskim 7/6 6/4 i awansował do półfinału turnieju. Następnie w meczu 1/2 pokonał B. Maciochę wynikiem 6/4 6/4 i tym samym zapewnił sobie miejsce w finale Grand Prix Szczecina. Niestety w meczu finałowym z P. Bilickim przy stanie 2/6 2/3 musiał poddać mecz z powodu kontuzji, ostatecznie zajmując 2 miejsce w całym turnieju.

Gratulujemy w szczególności naszym zawodniczkom, które pokazały, że wieloletnia ciężka praca na treningach, cierpliwość i konsekwencja przynoszą oczekiwane efekty!

 

Akademia Tenisa Barlinek

 

barlinek

 

 

Komentarze

+4

Guest

Wielkie brawa dla trenera, a jeszcze większe dla dziewczyn! Pokazałyście klasę grając z dorosłymi i to w takim turnieju. Gratulacje! Brawo Barlinek! Brawo Akademia :)
-3

Guest

Szkoda ,że tą dyscyplinę tak mocno niszczy pieniądz .Zresztą ten sport nigdy nie należał dla ubogich chociaż są i jeszcze droższe ale życzymy naszym zawodnikom i zawodniczkom jeszcze większych sukcesów bez parcia na pieniądze jako głównego celu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież