Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Mimo trudnych czasów wojownicy Boran Team, nie zwalniają tempa i biorą udział w kolejnych zawodach. W sobotę 7 listopada, mieli okazję szlifować formę i próbować swoich umiejętności na I Szczecińskiej Lidze Kickboxingu, organizowanej przez klub High Kick Gym. 

Na zawodach wystartowało 3 początkujących zawodników. Maja Kanarek stoczyła dwa pojedynki, z których jeden wygrała, a drugi niestety przegrała na punkty. Max Pilarski, po wyrównanym pojedynku i dogrywce, przegrał minimalnie swoją walkę.

 

REKLAMA

 

Jako ostatni do ringu wszedł 15 letni Adam Nowakowski. Była to dopiero jego druga walka w życiu i niestety również musiał uznać wyższość przeciwnika ze Stargardu, ulegając mu dopiero po dogrywce. Wszystkie walki były zacięte i bardzo wyrównane. Dziękujemy wszystkim za kibicowanie.

 

BORAN TEAM

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież