pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
4.15 1 1 1 1 1 Ocena 4.15 (20)

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej Galerii Hosso w Barlinku, która znajduje się przy ulicy 31 Stycznia 21. Jest to jeden z największych obiektów handlowych w okolicy, składający się z trzech kondygnacji. Otwarcie naszego obiektu odbędzie się w środę 25 listopada o godzinie 9:00 i z uwagi na obecną sytuację będzie miało charakter symboliczny.

Czekamy na dalsze informacje odnośnie obostrzeń i mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy nasi najemcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę.

25 listopada otwarta będzie drogeria ROSSMANN, sklep ACTION, piekarnia ASPROD oraz salonik prasowy ŚWIAT PRASY.

 

REKLAMA

 

Już niebawem klienci będą mogli cieszyć się zakupami w CCC, SINSAY, 4F, MARTES SPORT, KS SPORT, KIK, SHOPPING, NEONET, PIZZERIA MAFIA, LOTTO.

Miasto Barlinek ma wielki potencjał i cieszy się dużym zainteresowaniem naszych najemców. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż poziom komercjalizacji wyniósł prawie 100 procent. Współpracujemy głównie z sieciowymi markami, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami.

Galeria handlowa w Barlinku nie jest naszą pierwszą realizacją. Jesteśmy właścicielami kilku galerii zlokalizowanych w mniejszych, bardzo atrakcyjnych miejscowościach w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. Mamy nadzieję, że nasz kolejny obiekt spotka się z zaufaniem i sympatią klientów.

 

Galeria Hosso w Barlinku - nadesłane

 

barlinek

barlinek

 

 

Pin It

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Przydałaby się siłownia z prawdziwego zdarzenia

Zawsze możesz otworzyć ten biznes sam nie oglądając się i czekając na kogoś.Zresztą obecna sytuacja pokazała ,że do życia siłownia nie jest niezbędna.Kształtuj najpierw ducha a do ciała takiej wagi nie przywiązuj.
+2

Guest

Cytuję Guest:
Stoisko z lodami powinno tam byc, a niema , szkoda

Z lodem i tak nie wejdziesz do sklepu a ulicę dalej masz lody obok Bimexu.
+27

Guest

Cytuję Guest:
Bardzo dobra decyzja władz naszego miasta by lokalnie sklepy mogły upaść a a pracownicy przyjdą po zasiłki i pomoc społeczną. Bardzo mądre!

Pokaż mi lokalne sklepy odzieżowe, one już dawno padły, zostało kilka dla emerytów, wszyscy jeżdżą do Gorzowa.
-12

Guest

Bardzo dobra decyzja władz naszego miasta by lokalnie sklepy mogły upaść a a pracownicy przyjdą po zasiłki i pomoc społeczną. Bardzo mądre!
-4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Tylko mały problem, BRAK PARKINGU.

Przecież będzie parking podziemny + kilka miejsc przed budynkiem.

Parkingi zaprojektowano mając na uwadze popularność galerii, gdy bedzie więcej chętnych parkingi sa dostępne u sąsiadów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.