Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 3.86 (7)
IGOR KOWALEWSKI WYGRYWA W KOŁOBRZEGU

W niedzielę 13 grudnia w Kołobrzeskim klubie Tenis Park odbył się turniej z cyklu Tenis10, do którego w dwóch kategoriach przystąpiło łącznie 21 zawodników i zawodniczek. Reprezentant Akademii Tenisa Barlinek Igor Kowalewski spisał się w tych zawodach znakomicie, zdobywając w kategorii czerwonej (do lat 8) 1 miejsce.

 

REKLAMA

 

W kategorii pomarańczowej do lat 9 (Igor ma lat 7) także zaprezentował się bardzo dobrze wygrywając dwa mecze a w dwóch kolejnych musiał uznać wyższość rywali.

Gratulujemy, to z pewnością zasłużona nagroda za ciężką pracę podczas treningów.

 

Akademia Tenisa Barlinek

 

barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież