Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
BORAN NA ZAWODACH RYMPAŁA NA FYRTLU

W sobotę 13 lutego w stolicy Wielkopolski w Poznaniu, odbyła się Liga Kickboxingu pod nazwą „Rympała na Fyrtlu”. To już dziewiąta edycja tego typu imprezy sportów wałki i zarazem kolejna pod szyldem Polskiego Związku Kickboxingu.

Do Poznania zjechało bardzo dużo zawodników z całej Polski. Boran Team reprezentował Robert Rutkowski - szesnastoletni zawodnik, który zawalczył w kategorii wagowej do 67 kg na zasadach K1, była to jego trzecia walka. Przeciwnikiem Roberta był zawodnik z Ostrowa Wlkp. - Kamil Leja.

 

REKLAMA

 

W pierwszej połowie I rundy, techniki bokserskie Roberta robiły duże wrażenie, na co słusznie zwrócili uwagę komentatorzy tej walki. Druga część rundy należała do przeciwnika, dużo kopnięć przesądziło na korzyść Kamila. Podczas II rundy, nasz zawodnik wywierał presję, cały czas napierając na swojego oponenta i tą rudę wygrał Robert. Trzecia odsłona walki, to pokaz charakteru i serca dwóch zawodników. Ta runda miała wyłonić zwycięzcę pojedynku, którym został zawodnik Ostrowa. Dla Roberta była to pierwsza przegrana, jednak trzeba podkreślić, że walka była zacięta i był to pojedynek na wysokim poziomie.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami Boran Team - nadesłane

 

barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież