Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ZNOWU TEN SAM ZAKRĘT

24 lutego przed godz. 19.00, służby otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego na DW151, odcinek Barlinek – Pełczyce. Na zakręcie, znanym już niestety z wielu wypadków, dachował osobowy Peugeot. Autem podróżowały dwie osoby.

 

REKLAMA

  

Z informacji uzyskanej od rzecznika prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka dowiadujemy się, że kierujący autem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, po czym dachował. Samochód jechał od strony Pełczyc w stronę Barlinka. Policja przebadała kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy.

Jak dodał nam Jacek Poleszczuk, w tej kolizji nikt poważnie nie ucierpiał. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy z OSP Barlinek i JRG Myślibórz. Zadysponowano również Pogotowie Ratunkowe. Na czas akcji ratowniczej ruch na tym odcinku drogi był wstrzymany, później odbywał się wahadłowo.

 

M.Przybylska

 

Dachowanie na zakręcie do Płonna. Zbieramy informacje w tej sprawie. Najważniejsze, że nikomu nic poważnego się nie stało.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Środa, 24 lutego 2021

 

Dachowanie Barlinek

Dachowanie Barlinek

 

Komentarze

+36

Guest

Dachują tam pojazdy, których kierowcy mają "w głębokim poważaniu" znaki ograniczające prędkość i uważają, że ich prawa fizyki nie dotyczą, a siła odśrodkowa nie istnieje...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież