Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
WIĘCEJ PUNKTÓW SZCZEPIEŃ

Są tacy, którzy nie chcą się szczepić przeciwko COVID - 19 i mają do tego prawo. Są też tacy, którzy chcą i stąd pytanie do naszej redakcji. Czy w Barlinku powstanie masowy punkt szczepień? Tak, jak dzieje się w innych miastach i powiatach w Polsce? Tak, jak zapowiada rząd.

 

REKLAMA

 

Z takim też pytaniem zwróciliśmy się do barlineckiego Urzędy Miasta. Oto odpowiedź, jaką otrzymaliśmy:

 

„Gmina Barlinek zgłosiła deklarację zorganizowania punktu szczepień masowych, później zwanego, jako punkt szczepień powszechnych. Po przeprowadzeniu analizy ilości szczepień, jakie mogą być wykonywane przez poszczególne gminy naszego powiatu, Narodowy Fundusz Zdrowia udzielił zgody na stworzenie takiego punktu tylko w Myśliborzu.

W związku z tym, w naszym mieście, we współpracy ze Szpitalem Barlinek Sp. z o.o. został utworzony kolejny punkt szczepień populacyjnych, mieszczący się na I piętrze w budynku przychodni przy ul. Szpitalnej nr 10. Dodatkowo, z chwilą otrzymania możliwości zamawiania zwiększonej ilości szczepionek dla mieszkańców Gminy, planowane jest utworzenie kolejnego – trzeciego punktu szczepień populacyjnych w gmachu Europejskiego Centrum Spotkań przy ul. Leśnej nr 1. W związku z powyższym aktualna ilość szczepień w Gminie Barlinek jest na poziomie 600 – 700 tygodniowo.”

 

Jacek Słomka 

 

WIĘCEJ PUNKTÓW SZCZEPIEŃ W BARLINKU

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież