pldaenfrdeuk

 piątek 23 lipca 2021r.   imieniny: Apolinary, Bogna, Żelisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
ŻEGNAMY BYŁEGO PREZESA KS STOCZNIOWIEC

Pogrążona w smutku rodzina, zawiadamia o śmierci kochanego męża, taty i dziadka Janusza Mantaj. Odszedł człowiek, którego my mieszkańcy Barlinka, pamiętamy jako osobę wielu pasji, oddanego swojej rodzinie, cieszącego się z życia w naszym miasteczku.

 

REKLAMA

 

Kiedy pytaliśmy jak wygląda Barlinek, zawsze mówił, że jest to najlepsze miejsce do życia na ziemi, bo jest tu wszystko: las, jezioro i dobrzy ludzie. Janusz Mantaj rozpoczął pracę zawodową w ZUO Bomet w 1974 roku w dziale kadr. Później, awansował na stanowisko kierownika kuźni, a w latach 1984 -1991 pełnił funkcję Dyrektora Naczelnego. Mocno angażował się w działalność Klubu Żeglarskiego „SZTORM” i był Prezesem KS STOCZNIOWIEC. Brał udział w rejsach pełnomorskich, które później wspominał latami.

Dziś, pozostawił pustkę w wielu sercach, lecz wiele serc jest przy nim, gdziekolwiek teraz płynie w rejs. Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia i przekazujemy słowa otuchy na ten trudny czas. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 23.04.2021 o godz. 12.00 na cmentarzu Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Suchym Lesie przy ulicy Borówkowej.                                             

 

Janusz Mantaj

 

Materiał nadesłany  

 

Pin It

Komentarze

+7

Guest

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie , a światłość wiekuista niechaj mu świeci , niechaj odpoczywa w pokoju.
Odszedł dobry Dyrektor "Bometu" i dobry człowiek.
Takich ludzi dzisiaj już nie ma.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.