Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 20 kwietnia 2024r.   imieniny: Agnieszka, Czesław, Czech

Reklama

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)
PROGRAM NAPRAWCZY DLA BARLINECKIEGO SZPITALA

Co pewien czas informujemy o problemach finansowych Szpitala Barlinek sp. z o.o. O pieniądzach, jakie na jego działalność przeznaczają barlineccy radni Rady Miejskiej i radni myśliborskiej Rady Powiatu. Jednak kłopoty szpitala nie kończą się.

 

REKLAMA

 

Wręcz wydaje się, że narastają. Stąd uchwała intencyjna Rady Powiatu, w której wyznaczono kierunki dalszego działania szpitala w Barlinku i szpitala w Dębnie. Także i o tym pisaliśmy na naszej stronie. Uchwała, która nie spotkała się z aprobatą władz gminy Barlinek i radnych. 

W ostatnich miesiącach odbyły się trzy spotkania w Barlineckim Ośrodku Kultury, dotyczące losów barlineckiej lecznicy. Próbowano zorganizować referendum w tej sprawie. Referendum, które z kilku powodów nie odbędzie się. Zarazem wszyscy zainteresowani tematem dalszego losu szpitala, czekali na opracowanie programu naprawczego przez zarząd szpitala. Taki program już jest. Na prośby czytelników prezentujemy go w całości

 

Jacek Słomka

 

PROGRAM NAPRAWCZY DLA BARLINECKIEGO SZPITALA
pobierz (pdf)

 

Komentarze

+10

Guest

Zwlaszcza tego prywatnego w którym nic nie ms za takie pieniądze. Ale personel tam pracujący, robi wszystko by ludziom starszym dać namiastkę domu i nie patrzą na pieniądze. Jak trzeba to i ciasta pieką w domu .wiem co mówię. Widziałem. Zapytajcie oddziałowa. ,zresztą jest cudowna. Moja mama tam była.
+8

Guest

Ten Program Naprawczy czyta się jednym tchem, pomiedzy jednym a drugim łykiem kawy, jak coś takiego można nazwać programem naprawczym !!!
+8

Guest

Ja mam dla Was plan. Zadzwońcie do szpitala w Gorzowie i zapytajcie jak to zrobić. Wyszli z długu na 300 mln złotych ale wyciągali go wykształceni menagerowie a nie koleś Starosty!!!
+5

Guest

Brawa dla twórcy programu naprawczego.Od 1 pażdziernika NFZ obniża ceny o 50% za procedury z zakresu fizykoterapii a szpital zakupuje drogi sprzęt do tej terapii (krioterapia, diatermia ,wanny do masażu wirowego ) choć na terenie Barlinka wykonuje się takie zabiegi
+6

Guest

Dla mnie to wirtualna księgowość a nie program naprawczy, oczekuję podania konkretnych działań w celu podniesienia dochodów np. otwarcie jakiejś poradni, punktu badań, rozbudowa rehabilitacji na odpowiednim poziomie, aparatura do diagnozowania lub operowania, chirurgii jednego dnia...a cyferki to każdy może sobie wg życzenia napisać i siedzieć z założonymi rękami nadal.
+7

Guest

Wszystkich zachęcam do przeczytania tzw Programu Naprawczego. Jeden wniosek - programu brak a założenie , że z długu można wyjść poprzez oszczędności to program który prowadzi w prostej drodze do upadłości.
Panie Prezesie:
1.Koszty stałe zawsze są i ich udział w stosunku do przychodów jest ważny
2. Zatrudnienie ludzi z wiedzą oraz rozbudowanie usług medycznych jest jedynym kierunkiem na uratowanie szpitala
Jedna uwaga do właściciela szpitala czyli gminy
Ciągłe dofinansowanie szpitala bez planu to droga podobna do drogi rowerowej na Pełczyce czyli skończy się tłuczniem i bankructwem szpitala

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież