pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
PAMIĘTAMY

Z wielkim żalem ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki śp. Marii Kordula wspaniałego nauczyciela pracownika Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku.

 

REKLAMA

 

Żegnając - dziękujemy za Twoją obecność wśród nas, Twoją pracę, za wszelkie dobro i przyjaźń.

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia rodzinie i przyjaciołom składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy, Rodzice i Wychowankowie Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku.

 

Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku - nadesłane

 

 

 

Pin It

Komentarze

+12

Guest

Ona była takim prawdziwym Chrześcijaninem: widziała dobro w drugim człowieku, nie oceniała, była ciekawa innych. Mam ją przed oczami, jak chodzi ulicami Barlinka ze swoim pieskiem... Po prostu Dobry Człowiek...
+9

Guest

Ogromny żal i ogromną pustkę zostawiła Pani Maria po sobie. Będziemy zawsze pamietali o tak dobrej i o wielkim sercu Pani Katechetce, nauczycielce i człowieku/

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.